Łukasz Szewczyk19.02.2015 (17:34)18

Telewizja Puls uruchamia Puls 2 HD

W poniedziałek (23 lutego 2015 roku) telewizja Puls rozpocznie nadawanie kanału Puls 2 HD. W pierwszym etapie kanał trafi do oferty największych operatorów sieci kablowych w Polsce.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 18 z 18)

Nie byłbym taki pewny. Na razie nadawca nie zapowiada wersji HD na satelicie. Przełączenie na DVB-S2 tego nie zmieni. :P
 5  
Bo nie ma na to miejsca. Multipleksy nie są z gumy. W NTC wersja HD pojawi się dopiero, przy zmianie systemu i kodeku na nowsze. To najwcześniej za kilka lat.
 4  
Dla mnie oba te kanały sa ok. Dla dzieciaka są bajki, czego brakuje na innych kanałach, sporo seriali, kilka programów które były nadawane w discovery.
Nie każdy ma w domu full pakiet.
 5  
Skrzypi-Furtka Eleonora 20.02.2015 (11:54:01)
 0  
JUŻ DAWNO WSZYSTKIE KANAŁY POWINNY BYĆ W HD,....
 5  
Najzabawniejsze jest to że wielu nie rozumie co to jest HD. Nie wystarczy nadawać w HD , trzeba mieć programy stworzone w HD a to kosztuje. Programy SD emitowane w HD wypadają gorzej nawet jak mają upscal. Jak to wyglada bez upscalu możecie zobaczyć oglądając teleexpres lub panoramę- takie programy są tańsze a jednocześnie ukrywają niedoskonałości wyglądu gwiazd ale az oczy bola od niewyraźnego obrazu.
 5  
do DVB-T i to już
 1  
A w UPC to kiedy łaskawie to zagości?
 0  

Polecamy