Łukasz Szewczyk22.08.2020 (8:47)35 komentarzy

Polsat Seriale HD w UPC Polska. Już 150 kanałów HD w ofercie

• UPC Polska poszerza ofertę telewizji cyfrowej o kolejny kanał nadawany w wysokiej rozdzielczości.
• Łącznie w ofercie znajduje się 150 kanałów HD
Siedziba UPC
W ofercie telewizji cyfrowej UPC Polska dostępny jest już Polsat Seriale HD, który w ofercie operatora zastąpił wersję SD. Kanał znajduje się na pozycji numer 212 w dekoderach Horizon oraz 498 w dekoderach Mediabox. Stacja dostępna w pakiecie Max.
Obecnie oferta telewizji cyfrowej UPC Polska liczy łącznie już 150 kanałów HD (plus cztery serwisy dodatkowe Polsat Sport Premium PPV).

Polsat Seriale to kanał, w którym można obejrzeć znane i cieszące się powodzeniem polskie seriale. W ofercie dla widzów dodatkowym atutem są pasma z polskimi filmami, w tym najpopularniejszymi komediami w historii naszego kina. Oferta to produkcie własne, jak i producentów zewnętrznych. Zarówno najlepsze seriale z biblioteki Grupy Polsat, jak i pozycje znane z ramówek innych telewizji m.in AXN, TVN oraz TVP.

W ramówce kanału znajdują się zarówno ulubione seriale dla kobiet m.in. "Przyjaciółki", "Niania", "Szpilki na giewoncie" jak i kultowe już seriale kierowane do męskiej widowni m.in. "Świat według Kiepskich", "Miodowe lata" czy kolejne części "Czterech pancernych i psa". W wieczornym paśmie widzowie mogą obejrzeć seriale kryminalne m.in. "Znaki", Ultraviolet", "Fala zbrodni", "Ślad". W niedzielnym paśmie z kultowymi polskimi komediami, zobaczyć można wszystkie części takich hitów kinowych jak trylogia "Sami swoi", "Jak rozpętałem II wojnę światową", "Vabank", czy "Kogel-Mogel".

Najwyżej ocenione komentarze - zobacz wszystkie

Kolejny POLSAT? Kolejne powtórki? Od kiedy Polsat wykupił Comedy Central Faillly nie da się tego oglądać!

Czy Polsat płaci UPC aby Ci wsiekali ich kanały na listę?
 39  
Będzie więcej reklam do oglądania, jak po rebrandingu CCF.
 36  
UPC = Ubogi Pakiet CATV

Czyli kolejny polszmatławy chłam (czytaj: Kiepscy) w wersji HD.
5 lat czekamy na nowe kanały w UPC (nie mówię o badziewiach typu France24 czy Epic Drama) ....

Wciąż brakuje kilkunastu podstawowych kanałów w ofercie TV:
- Eleven Sports 4K
- Canal+ NOW 4K
- AMC HD
- VH-1 Classic
- MTV Classic
- Eska Rock
- 2X2 HD
- 13th Street
- HISTORY 2 HD
- Novela TV HD
- Water Planet HD
- Bollywood
- Dorcel XXX
- Blue Hustler
- Adult Channel

W zamian mamy najdroższą ofertę telefonii komórkowej, jakieś cloudy, Microsoft Office, internety 1 Gb, czekamy na sprzedaż zniczy i świątecznych kartek wzorem Poczty Polskiej.
 33  
AMC szanowne UPC kiedy ja się pytam?
 30  
Kolejny POLSAT? Kolejne powtórki? Od kiedy Polsat wykupił Comedy Central Faillly nie da się tego oglądać!

Czy Polsat płaci UPC aby Ci wsiekali ich kanały na listę?
Masz rację, kiedyś CCF dało się oglądać, teraz tylko Kiepscy, Niania, Graczykowie ..... Straszne badziewie od rana do wieczora. Nie da się tego oglądać w weekend nawet przez chwilę. To straszne co zrobili z tego kanału .... mam nadzieję że skończy jak MTV i inne barachła z oglądalnością na poziomie 0,000001%. Solorz, spadaj z tymi gniotami ....
 29  
Polsat Szajs HD
 25  
UPC przestańcie wciskać ten badziewie i dajcie w końcu konkretne kanały telewizyjne jak AMC, History 2.
 18  
Dlaczego Polsat zamiast pokazywać stare seriale zagraniczne czy nabyć prawa do produkcji mniej znanych nie emitowanych w Polsce ciągle gnębi widzów tymi samymi swoimi produkcjami od Graczyków, przez Rodzinę Zastępczą po Kiepskich? Czyżby poddali się bez walki i nie chcą zdobyć dodatkowych widzów? Kiedyś potrafili puścić coś nowego a dzisiaj albo starocie albo odkupione sublicencje na Skazanego na Śmierć czy Znaki puszczane w nocy xD
 17  
Polsat Seriale jest raczej kanałem skoncentrowanym na telenowelach. Pewien czas temu Polsat odkupił "Nianię" od TVN, o której TVN dawno zapomniał, lub ewentualnie emitował w TVN 7 czy TVN Fabuła. Wartościowy kontent trafia do głównego Polsatu - do "Megahitu" albo pasma w ciągu tygodnia, jak rok temu "Ultraviolet" zakupiony od AXN. A "Kiepskich" itp. Polsat emituje na antenie większości swoich kanałów, bo kanały te powstają z myślą o reklamach. Polsat Film to też nie jest Canal+ czy HBO, żeby emitował produkcje premium, dlatego na okrągło puszczają "Jak rozpętałem drugą wojnę światową".
 17  
W nocy do Polonii 1 na pewno przyciągały fikołki. W tym roku wreszcie wystartowała wersja HD. FTA zresztą pełnią rolę jednego kanału więcej na liście.
 16