Łukasz Szewczyk22.12.2020 (12:02)1 komentarz

Rock Radio na święta i Nowy Rock

• Święta z Rock Radiem to m.in. rozmowy z gwiazdami o wigilii, "Pierniki Rock Radia", oraz "Ości niezgody" z podpowiedziami, jak wybrnąć z trudnych rozmów przy rodzinnym stole.
• W sylwestrowy wieczór Rockowy Numer Wszech Czasów
• W Nowy Rok koncertowe klasyki gatunku.
Rock Radio na Święta
W wigilię Bożego Narodzenia - 24 grudnia Rock Radio zaprosi słuchaczy na audycję z udziałem znanych osób. Agata Kulesza, Michał Koterski, Jan Borysewicz i inne odpowiedzą w niej na pytanie, jaką gwiazdę rocka posadziliby przy swoim wigilijnym stole. Audycję nadawaną od 10:00 do 15:00 poprowadzi Michał Żołądkowski.
Następnego dnia - w pierwszy dzień świąt, 25 grudnia w godz. 10:00 -15:00 gościem Rock Radia będzie Maciej Stuhr. W audycji "Ości niezgody" porozmawia on z Mariuszem Stelmaszczykiem o tym, jakich tematów unikać przy świątecznym stole - oczywiście, z przymrużeniem oka. Natomiast od 15:00 do 20:00 na antenie pojawi się program "Narodziny buntowników". Jak wyglądała droga na szczyt m.in. Jima Morrisona, Jamesa Deana czy Curta Cobaina? - znane i nieznane fakty przedstawi Tomasz Miara.

W drugi dzień świąt od 10:00 do 15:00 będzie można wysłuchać audycji "Pierniki Rock Radia". O najstarszych żyjących gwiazdach rocka opowiadać będzie Mariusz Stelmaszczyk. A w następnym programie Tomasz Obertyn zaprosi słuchaczy na "Święta z dreszczykiem", prezentując kilka kryminalnych historii, jakie miały miejsce w czasie Bożego Narodzenia. Audycja potrwa do 20:00.

W Sylwestra Rock Radio już od rana będzie zapraszać wszystkich na finał Rockowego Numeru Wszech Czasów. "Bohemian Rapsody" zespołu Queen czy "Stairway to Heaven" Led Zeppelin - kto tym razem znajdzie się na szczycie notowania? 100 najlepszych klasyków rocka redakcja zagra w ostatni dzień 2020 r., a po 20:00 na antenie pojawi się wyjątkowy, "Koncertowy Finał Rocku". Stacja wraz ze słuchaczami przeniesie się na największe światowe sceny i zaprezentuje najlepsze koncertowe klasyki rocka.

W Nowy Rok od 10:00 do 15:00 będzie można słuchać audycji "Zjazd do bazy", w której Michał Żołądkowski opowie o skutkach balowania największych gwiazd rocka. Zaś od 15:00 do 20:00 Mariusz Stelmaszczyk przejrzy ostatnie dziesięciolecie pod kątem najważniejszych rockowych wydarzeń w programie "Klasyczna dekada".

Komentarze (1 - 1 z 1)

"Curta Cobaina" Naprawdę? Curta?
 0