Łukasz Szewczyk11.01.2021 (14:20)42 komentarze

AMC, Bollywood i Novela TV w UPC Polska. Nowy pakiet Max Premium z kanałmi Filmbox i Cinemax

• UPC Polska wprowadza do oferty nowe kanały filmowo-serialowe
• Nowe stacja tworzą nowy pakiet Max Premium z paczką Filmbox i CInemax
AMC, Bollywood i Novela TV w UPC Polska. Nowy pakiet Max Premium z kanałmi Filmbox i Cinemax
Od poniedziałku (11 stycznia 2020 roku) w ofercie UPC Polska dostępne są trzy nowe kanały telewizyjne. Wszystkie kanały nadawane są w jakości HD. Łącznie w ofercie operatora dostępnych jest już 158 kanałów w HD.
AMC (na pozycji numer 225 Horizon i UPC TV 4K / 488 Mediabox) to kanał dla widzów szukających rozrywki, wielbicieli niezwykłych i żywiołowych historii. Stacja oferuje kultowe filmy oraz oryginalne seriale własnej produkcji, emitowane równolegle ze światową premierą. Seriale AMC to wielokrotnie nagradzane, odważne i kreatywne produkcje takie jak m.in. "Fear the Walking Dead".

Bollywood (na pozycji numer 226 Horizon i UPC TV 4K / 490 Mediabox) to pierwszy kanał w Polsce prezentujący wyłącznie filmy z Indii. Kino Bollywood to wysokonakładowe produkcje realizowane z rozmachem, jakością i udziałem gwiazd kina. Wśród emitowanych filmów znajdziemy dramaty, trillery, filmy akcji czy komedie. Kanał nadawany w polskiej wersji językowej. Biblioteka kanału to ponad 300 filmów rocznie

Z kolei kanał Novela TV (na pozycji numer 227 Horizon i UPC TV 4K / 495 Mediabox) kierowany jest do widzów kochających historie, w których główną rolę odgrywa miłość. Oferta stacji to seriale premierowe, nigdy nieemitowane w Polsce, a także te już znane i lubiane przez polską publiczność. Telenowele przenoszą widza do słonecznego Miami, ruchliwego Nowego Jorku, wielkiego Meksyku czy dzikiej Wenezueli i dostarczą niezapomnianych emocji. Seriale bawią, wzruszają, ściskają za serce, szokują i trzymają w napięciu.


Nowe kanały wchodzą w skład nowego pakietu Max Premium, który od dzisiaj dostępny w ofercie sieci UPC Polska. Obecnie pakiet liczy łącznie 181 kanałów (w tym 141 w jakości HD). W jego skład wchodzą, oprócz trzech nowych kanałów, także kanały z pakietu Max, FilmBox (FilmBox Premium HD, FilmBox Family, FilmBox Extra, FilmBox Arthouse, FilmBox Action) oraz Cinemax (Cinemax 1 i Cinemax 2).

Komentarze (1 - 10 z 42)

AMC super, a kiedy Vectra wreszcie doda ten kanał.?
 3  
Ale dodatkowo płatne.
 13  
Novela w pakiecie premium. AMC też będzie w pakiecie premium i trzeba będzie dopłacać jak ktoś będzie chciał ten kanał oglądać
 9  
Dokladnie stare dobre upc bez komentarza
 10  
Do ogólnego pakietu same badziewie
 14  
Nowy klient ma się dobrze bo za 99zł ma to wszystko
 5  
No Super Wiadomość Że UPC Wprowadza Do Oferty 3 Kanaly AMC HD Bollywood HD i Novela HD ile To Już Czasu Czekaliśmy Na Kanal AMC HD Jak Się Pojawi W UPC To Duży Jeat Plus Dla UPC Z Tamtych 2 Kanalow Z Novela HD i Bollywood HD Też Jestem Zadowolony Ze UPC Je Włączyła Do Oferty Cyfrowej Brawo UPC Oby Tak Dalej Z Nowościami.
 18  
Płace 160 a te gnojki z UPC chcą żebym dodatkowo płacił za ten nowy pakiet. chyba im odbiło
 27  
Chyba ich pogięło. AMC, Bollywood i Novela to sa kanaly u innych operatorow w normalnych podstawowych paczkach a oni chcą z tego pakiet premium robić. :/ :/ :/
 31  
Chytry dwa razy traci. UPC dało plamę dając te kanały do premium za dodatkową opłatę. Nie z nami takie numery.
 26