Łukasz Szewczyk20.01.2021 (18:35)5 komentarzy

"Wysokie Obcasy Extra" z Maciejem Stuhrem. Pierwszy mężczyzna na okładce pisma

• Kobiece pismo "Wysokie Obcasy Extra" pierwszy raz w swojej historii z mężczyzną na okładce
• W lutowym numerze m.in. męski wstyd, bliskość, która leczy, i wiara w teorie spiskowe - artykuły poświęcone m.in. tym tematom, wraz z inspirującymi rozmowami i tekstami o kulturze, nauce czy filozofii
Wysokie Obcasy Extra - nr 2/2021
Wysokie Obcasy Extra - nr 2/2021
Bohaterem okładki lutowego wydania "Wysokich Obcasów Extra" - po raz pierwszy w historii pisma - jest mężczyzna - aktor Maciej Stuhr. Artysta wraz z pisarzem Andrzejem Stasukiem i filozofem Zbigniewem Mikołejką rozmawiają z Dorotą Wodecką o męskim wstydzie.
W najnowszym wydaniu magazynu będzie można przeczytać również wiele wywiadów i tekstów, m.in. o życiu i twórczości malarza Andrzeja Wróblewskiego czy rozmowę Michała Nogasia z Anną Dobrowolską - historyczką i autorką książki "Zawodowe dziewczyny. Prostytucja i praca seksualna w PRL".

Prócz tego czytelniczki i czytelnicy znajdą w numerze rekomendacje nowości książkowych, filmowych czy muzycznych oraz tematy dotyczące kariery, psychologii i relacji. W wydaniu nie zabraknie też przeglądu modowych trendów na zimę, opisu polecanych kosmetyków i przepisów kucharskich oraz tekstów skłaniających do filozoficznej refleksji.

Lutowy numer "Wysokich Obcasów Extra" pojawi się w punktach sprzedaży prasy 21 stycznia br. w cenie 9,99 zł. Wydanie dostępne będzie wraz z dodatkiem - magazynem "Wysokie Obcasy Praca" (wydanie 4/2020) w cenie 9,97 zł.

Magazyn można zamawiać również na Prenumerata24.pl z bezpłatną dostawą na wskazany adres albo czytać w formie cyfrowej, kupując numer na Publio.pl bądź w aplikacji "Wysokie Obcasy Extra".

Najnowsze wydanie miesięcznika dostępne jest też w ramach wyjątkowej oferty rocznej prenumeraty - od 21 stycznia do 17 lutego 2021 roku. 12 numerów czasopisma można kupić w cenie 111 zł. Pierwszych 50 osób korzystających z tej oferty otrzyma książkę Katarzyny Bosackiej "Cuda w kuchni" Wydawnictwa Agora, natomiast pierwszych 20 czytelniczek, które zamówią prenumeratę, otrzyma zestaw kosmetyków do makijażu AA Wings of Color. Szczegółowe informacje dotyczące oferty - tutaj.

Nowy numer "Wysokich Obcasów Extra" promowany jest w internecie (Wysokieobcasy.pl, Wyborcza.pl, Facebook, Instagram, YouTube) oraz w prasie ("Gazeta Wyborcza" i jej tygodniki). Działania reklamowe przygotował dział marketingu "Wysokich Obcasów".

Komentarze (1 - 5 z 5)

wszystko się zgadza, przecież to pi*da a nie mężczyzna.
 10  
Era ckuckoldów, simpów I spermiarzy w pełni.
 2  
Zaprawdę prawdziwy z niego kukold.
 1  
Zareagowałem słowami '' ja pi.....lę''
 3  
jakie to słabe ;D wygląda jak okładka,nie powiem czego ;D
 1