Łukasz Szewczyk21.01.2021 (15:04)4 komentarze

"Najgorsze polskie tatuaże" wiosną w TTV. Wcześniej premiera na Playerze

• Zrobione na imprezie czy w początkującym salonie symbolizowały coś ważnego. Teraz są tylko brzydkim wzorem albo niechcianym wspomnieniem i wymagają pilnej korekty
• Wiosną 2021 roku na antenie TTV zadebiutuje nowy program "Najgorsze polskie tatuaże".
• Przed premierą telewizyjną seria będzie dostęp na platformie Player.
"Najgorsze polskie tatuaże"
"Najgorsze polskie tatuaże" to polska wersja amerykańskiego formatu. W każdym odcinku programu pojawi się czworo posiadaczy tatuaży, dla których "dziara" to dziś powód do wstydu. Tym razem trafią jednak w ręce profesjonalnych tatuatorów. Wyzwania przykrycia "Najgorszych polskich tatuaży" podejmą się Sebastian "Junior", Kaja, Tomek, Łukasz oraz Paweł. Każdy z nich ma swój indywidualny styl tatuowania - oldschool, graficzny realizm, dotwork. Doświadczenie zbierali latami, teraz stają oko w oko ze zmorą każdego artysty - fuszerką i niechcianymi ozdobami na ciele. Obecnie już co dziesiąty Polak jest wytatuowany, a to może oznaczać dla nich sporo pracy. Sztuką jest zrobić dobry tatuaż, ale jeszcze większą jest przykryć fatalny.
Seria "Najgorsze polskie tatuaże" zadebiutuje w serwisie Player.pl już 28 stycznia, gdzie udostępnione zostanie sześć odcinków. Tego dnia również na antenie TVN o godz. 22:30 wyemitowany zostanie pierwszy odcinek formatu. Cały sezon od 20 lutego trafi do wiosennej ramówki TTV, gdzie w każdą sobotę o godz. 22:00 widzowie obejrzą dwa odcinki programu.

Za produkcję serii odpowiada firma Wiernik PRO.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Nie trzeba robić programu wystarczy przejrzeć na pudełku pożal się boże celebrytuffff
 13  
Jakie trzeba mieć kompleksy i potrzebę akceptacji otoczenia by robić sobie takie olbrzymie tatuaże ? Mały,osobisty,ukryty przed otoczeniem,ewentualnie zakamuflowane blizny to można jeszcze zrozumieć ale bazgroły na całym ciele !Tylko pytam,bo nie wiem.
 8  
Powinno być odwrotnie: premiera w telewizji liberanej, a w Playerze dopiero po emisji w telewizji. Żeby ludzi jakoś zachęcać do korzystania z klasycznej telewizji.

Nie podoba mi się ten trend, że nadawcy coraz częściej udostępniają różne treści w swoich serwisach internetowych przed premierą w TV. Przyczyniają się w ten sposób do marginalizacji klasycznej telewizji, bo i po co ludzie mają czekać na premierę w telewizji, kiedy już miesiąc wcześniej obejrzeli w internecie? A potem płacz, że telewizja linearna umiera. Sami nadawcy ją zabijają, zamiast próbować ratować i premierowy kontent dawać najpierw do telewizji, a potem zamieszczać w necie na serwisach VOD.
 3  
Tati ma dziarę loga TVNu, na lewym przedramieniu ;D

buuuuuuuuuuuuuuuahahahahahahahahahah!!!
 2