Łukasz Szewczyk27.01.2021 (17:50)brak komentarzy

Skarb Kibica "Ekstraklasa" na wiosnę z Przeglądem Sportowym

• W piątek (29 stycznia 2021 roku) z Przeglądem Sportowym ukaże się Skarb Kibica "Ekstraklasa".
• W dodatku znajdą się kadry wszystkich drużyn, przewidywane wyjściowe jedenastki, informacje o zimowych transferach, aktualne zdjęcia zespołów oraz omówienie szans, atutów i słabych stron poszczególnych drużyn.
"Skarb kibica. Ekstraklasa sezon 2020/21. Wiosna" - okładka (Przegląd Sportowy, 29.01.2020)
"Skarb kibica. Ekstraklasa sezon 2020/21. Wiosna" - okładka (Przegląd Sportowy, 29.01.2020)
- Ekstraklasa zaczyna rundę wiosenną już w połowie zimy, ale przyspieszenie rozgrywek nie zaskoczy kibica naszej ligi - 29 stycznia, a więc dniu wznowienia rozgrywek, w kioskach i na platformach cyfrowych, jak zwykle ukaże się Skarb Kibica - mówi Paweł Wołosik, redaktor naczelny Przeglądu Sportowego.
W nowym Skarbie Kibica nie zabraknie również bilansu ligowych trenerów i sędziów, danych o budżetach, a także terminarza piłkarskiej wiosny. Czytelnicy będą też mogli zapoznać się z analizą nadchodzącej rundy w kontekście zbliżających się mistrzostw Europy. Treści z dodatku uzupełni podsumowanie rundy jesiennej oraz historyczne statystyki takie jak tabela wszech czasów, bilans poszczególnych klubów z każdym z ligowych rywali, panteon mistrzów Polski i inne.

Piątkowe wydanie wraz ze Skarbem Kibica "Ekstraklasa" będzie dostępne w sprzedaży 29 stycznia 2021 roku w cenie 8,90 zł, jak również w aplikacji oraz dla subskrybentów przegladsportowy.pl. Redaktorami prowadzącymi dodatku są Marcin Dobosz i Robert Piątek, a za jego przygotowanie graficzne odpowiadają Cezary Piotrowski i Krzysztof Firląg.