Łukasz Szewczyk14.04.2021 (13:39)4 komentarze

Plany Eurosportu na Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020. Każda sekunda na żywo, relacje Gonciarza

• Eurosport i TVN Grupa Discovery pokażą w telewizji i na swoich platformach każdą sekundę Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020
• Polscy widzowie usłyszą swoich ulubionych komentatorów i ekspertów.
• Eurosport po raz kolejny nawiązał też współpracę z jednym z popularniejszych polskich twórców internetowych - Krzysztofem Gonciarzem.
100 dni do Tokyo
Oczekiwanie na Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 wkracza na ostatnią prostą, a Eurosport i TVN Grupa Discovery ogłaszają pełną gotowość do relacjonowania najważniejszej imprezy sportowej świata.
- Igrzyska olimpijskie to wspaniały moment, kiedy świat jednoczy się wokół jednego wydarzenia. Miliony ludzi w Polsce będą z zapartym tchem śledzić występy naszych sportowców, kibicować im i wraz z nimi świętować sukcesy i przeżywać porażki. Zadbamy o to, aby polscy widzowie zobaczyli w Eurosporcie, na naszych platformach i przy wykorzystaniu całego zasięgu TVN Grupa Discovery, każdy moment igrzysk, który ma dla nich znaczenie! Igrzyska w Tokio się zbliżają, a my jesteśmy na nie gotowi - podkreśliła Dorota Żurkowska-Bytner, Dyrektor Eurosportu w Polsce.

W Eurosporcie i na platformach TVN Grupa Discovery polscy widzowie zobaczą każdą sekundę igrzysk, rywalizację o każdy medal i występ każdego sportowca. Ambicją stacji jest dotarcie do bezprecedensowej liczby widzów w całej Europie, za pośrednictwem telewizji, platform digitalowych i mediów społecznościowych. Podczas igrzysk olimpijskich w Tokio będziemy mogli obserwować efekty kolejnej współpracy Eurosportu z Krzysztofem Gonciarzem, jednym z bardziej znanych i cenionych polskich twórców internetowych. Jego relacje z Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pyeongchang, gdzie był akredytowanym wysłannikiem Eurosportu, spotkały się z entuzjastycznym odbiorem widzów, rynku i samych sportowców.

O sile drużyny Eurosportu na igrzyska olimpijskie stanowić będą komentatorzy, między innymi Marek Rudziński, Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski, Witold Domański czy Karol Stopa. Profesjonalne i merytoryczne analizy zapewnią cenieni eksperci, a wśród nich Robert Korzeniowski, najbardziej utytułowany polski olimpijczyk i ambasador Eurosportu. Każdy fan sportu będzie mógł spróbować dołączyć do zespołu Eurosportu, biorąc udział w castingu komentatorskim "Daj się odkryć".

- Celem Eurosportu jest nie tylko jak najlepsze pokazywanie sportu, ale także zachęcanie kibiców do pełnego przeżywania emocji. Dlatego ruszamy z olimpijską edycją castingu komentatorskiego "Daj się odkryć". Mam wielki zaszczyt być ambasadorem stacji i już nie mogę się doczekać pracy z takimi znawcami sportu jak Marek Rudziński, czy Tomasz Jaroński. Jestem przekonany, że dla młodych pasjonatów sportu nasz casting może być początkiem pięknej przygody ze sportem - powiedział Robert Korzeniowski, czterokrotny mistrz olimpijski w chodzie sportowym.

W nadchodzących tygodniach na antenach Eurosportu dostępne będzie coraz więcej programów o tematyce olimpijskiej, jak choćby "Head to Head" - program, w którym znakomici eksperci porównują ze sobą największe gwiazdy w historii igrzysk takie jak Usain Bolt i Carl Lewis, czy Simon Biles i Nadia Comaneci.

Komentarze (1 - 4 z 4)

fajnie byłoby zobaczyć Eurosport w 4K
 6  
"Kasia Wruć" Gonciarz
 3  
A ten Goniciarz to co to za osobowość?
 3  
fajnie byłoby zobaczyć Eurosport w 4K
Trzeba się przenieść do bardziej rozwiniętych technologicznie krajów. W Bułgarii i na Słowacji Eurosport 4k już jest.
 11