Łukasz Szewczyk21.06.2021 (13:49)brak komentarzy

Filmowy Dzień Ojca w Romance TV

• Z okazji Dnia Ojca kanał Romance TV wyemituje całodzienny maraton filmowy.
• Znajdzie się w nim aż sześć wzruszających i komediowych filmów, pokazujących, jak to jest być tatą, jak nasi ojcowie rodzą sobie lub nie w swojej roli i jakie śmieszne sytuacje wynikają z wychowania dzieci.
"Nasze chłopaki - nawet striptizu trzeba się nauczyć" / Fot, Romance TV
"Nasze chłopaki - nawet striptizu trzeba się nauczyć" / Fot, Romance TV
W środę (23 czerwca o2021 roku) d godziny 08:45 Romance TV zaprezentuje maraton sześciu wzruszających filmów o ojcach i ich problemach związanych z wychowywaniem dorastających pociech. Cykl rozpocznie "Kocham życie" (godz. 8.45). Wszystko ma swoje dobre strony. Będąc na dnie, możemy się pocieszać, że nie spadniemy już niżej i że nie może już być gorzej. Tak przynajmniej myśli bezrobotna Maria Kowalke po rozstaniu z mężem. Tymczasem coraz częściej odwiedza ją ojciec, z którym kobieta od dawna nie utrzymywała żadnych kontaktów...
Następnie "Prawie idealna miłość" (godz. 10.30). Przed urzędem stanu cywilnego na St. Pauli na parę młodych czekają dwie, całkowicie odmienne grupy gości. Jak doszło do ślubu Isabel, wykształconej pani inżynier i Ivo, byłego więźnia? Ojciec Isabel po udarze wymaga stałej opieki. Wtedy Isabel przypadkowo poznaje Ivo i zatrudnia go jako pomoc domową. Między obojgiem szybko zaczyna iskrzyć.

W południe "Ojcowie sami w domu: Gerd" (godz. 12.15). Gerd - ojciec trojga dzieci, z których każde pochodzi ze związku z inną kobietą - obiecał swojej partnerce Michaeli, że gdy ich córka Laura pójdzie do szkoły, wówczas on przejmie nad nią opie-kę, a Michaela będzie mogła znów zacząć pracować jako pielęgniarka. Postanawiają, że tylko wtedy, gdy Gerd podejmie się tego zadania i dowiedzie, że jest odpowiedzialnym ojcem i głową rodziny, Michaela przyjmie jego oświadczyny i wyjdzie za niego za mąż. Dla Gerda rozpoczyna się czas ogromnych wyzwań. Ale nie tylko dla niego. Jego koledzy, Mark, Timo i Andreas również mają dzieci, które właśnie rozpoczynają naukę w szkole. Wszyscy czterej muszą teraz udowod-nić, że potrafią sprostać stojącym przed nimi zadaniom.

Dalej "Ojcowie sami w domu: Mark" (godz. 14.20). Przez pierwsze lata po narodzinach swojej córki Anny, Mark doskonale sprawdzał się jako ojciec. Gdy dziewczynka idzie do szkoły, Mark postanawia wrócić na pół etatu do pracy. Pozostałą część dnia zamierza nadal poświęcać córce i odciążyć żonę, która jest lekarzem w miejscowym szpitalu. Niestety powrót do pracy nie jest usłany różami, gdyż szefowa Marka nie wykazuje jakiegokolwiek zrozumienia dla jego sytuacji życiowej. Życie Marka staje się podobne do życia wielu pracujących zawodowo kobiet, które oprócz pracy muszą wypełniać obowiązki gospodyni domowej, sprzątaczki, matki i organizatorki życia rodzinnego. Nie jest mu łatwo. Ale najbardziej ciąży mu brak uznania dla jego starań, i to zarówno w pracy, jak i w domu.

Popołudnie umili film "Mój teść z campingu" (godz. 16.15). Markus jest uosobieniem idealnego kandydata na męża: nie dość, że jest niesamowicie przystojny, to na dodatek bardzo pragnie założyć rodzinę. Gdy Lena, jego nowa wybranka, zachodzi w nieplanowaną ciążę, mężczyzna jest przekonany, że oto spełniają się jego najskrytsze marzenia. Niestety na drodze do upragnionej sielanki staje Hartmut - dzierżawca ośrodka campingowego i przyszły teść Markusa. Chce, by jego ukochana córka wyszła za mąż za swojego byłego chłopaka, Andiego, który przejąłby prowadzenie ośrodka. Gdy Markus pojawia się na campingu, Hartmut na różne sposoby próbuje mu uprzykrzyć życie.

Cykl zakończy komedia "Nasze chłopaki - nawet striptizu trzeba się nauczyć" (godz. 18.05). Jonas, znużony dotychczasowym życiem hulaki i Casanovy, zamierza się ustatkować, podejmując pracę w firmie budowlanej swojego przyjaciela. Nie przypuszcza, że jego pięknie zbudowane ciało przyciągnie uwagę właściciela klubu striptizowego, Victora Varony, który zaproponuje mu pracę. Jonas decyduje się zostać striptizerem i zaczyna nocną karierę w klubie, gdzie ma ponęt-nie kręcić swymi seksownymi biodrami. Do chwili..., gdy zakochuje się w trenerce piłki nożnej swego syna.