Łukasz Szewczyk15.09.2021 (15:29)brak komentarzy

Rusza Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych. Transmisje w Eurosporcie i w Playerze

• W środę (15 września 2021 roku) rozpoczyna się kolejny sezon Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych.
• W prestiżowych rozgrywkach wystąpi Łomża Vive Kielce, a każdy mecz mistrzów Polski transmitowany będzie w Eurosporcie.
• W serwisie player.pl dostępne będą na żywo i na żądanie wszystkie spotkania Ligi Mistrzów kobiet i mężczyzn oraz Ligi Europejskiej.
Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych w Eurosporcie / Fot. Eurosport
Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych w Eurosporcie / Fot. Eurosport
Łomża Vive Kielce w czwartek rozpocznie rywalizację w grupie B Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. 16-krotni mistrzowie Polski zmierzą się z Dinamem Bukareszt. Orpócz zespołu z Rumunii rywalami drużyny z Kielce będą obrońcy tytułu - Barcelona Handbol, Paris Saint-Germian, Flensburg-Handewitt, Telekom Veszprem, FC Porto Sofarma i Motor Zaporoże.
W grupie A, która rozpocznie zmagania w środę zobaczymy MOL-Pick Szeged, THW Kiel, HC Vardar 1961 Skopje, Aalborg Handbold, Mieszkow Brześć, Montpellier HB, PPD Zagrzeb i Elverum Handball.

Final Four Ligi Mistrzów rozegrane zostanie w Kolonii w dniach 18-19 czerwca 2021 roku.

W ubiegłym roku Eurosport pozyskał wyłączne prawa do transmitowania w Polsce rozgrywek kobiet i mężczyzn w europejskich pucharach w piłce ręcznej: Lidze Mistrzów, Lidze Europejskiej i Pucharze EHF. Stacja nabyła również wyłączne prawa do mistrzostw Europy kobiet w latach 2022, 2024 i 2026 oraz mistrzostw Europy mężczyzn w latach 2022, 2024 i 2026.