Łukasz Szewczyk21.06.2022 (12:54)brak komentarzy

TV Puls kręci drugi sezon serialu "Prawdziwe Motywy". Nowe twarze, premiera jesienią

• Nowe wątki, nowi bohaterowie i jeszcze więcej emocji
• Rozpoczęły się zdjęcia do drugiego sezonu paradokumentalnego serialu kryminalnego "Prawdziwe Motywy".
• Premiera jesienią w TV Puls.
Drugi sezon serialu "Prawdziwe motywy" w TV Puls
Kryminalny serial paradokumentalny "Prawdziwe Motywy" opowiada o skomplikowanych relacjach międzyludzkich - rodzinnych, przyjacielskich i partnerskich, w których targani emocjami bohaterowie dopuszczają się różnych przestępstw. W każdym odcinku serii policjanci mierzą się z jedną sprawą kryminalną, w której motywem sprawcy były uczucia - miłość, nienawiść, zazdrość, chciwość, niezdrowe ambicje czy pożądanie. Która z bliskich ofierze osób będzie winna? Tego widzowie dowiedzą się w zaskakującym finale każdego odcinka.
Drugi sezon "Prawdziwych Motywów" będzie liczył 50 odcinków. Powrócą aktorzy znani z pierwszego sezonu, pojawią się również nowi bohaterowie, w tym postać pani burmistrz, w którą wcieli się Beata Kacprzyk, współzałożycielka i jedna z wokalistek zespołu De Su

Śledztwa prowadzą policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej w Tulejowie. Pod okiem bezkompromisowego komendanta, dążą do rozwiązania najbardziej skomplikowanej zagadki. W rolach policjantów występują: Łukasz Pawlak, Greta Burzyńska, Patrycja Potyralska, Jacek Mędrala, Jakub Sokołowski, Michał Wołczyk, Adrianna Gruszka, Marek Ulman i Konrad Makowski jako komendant. W drugim sezonie pojawią się nowi policjanci - zagrają ich Jakub Sokołowski, Adrianna Gruszka i Marek Ulman.

Producentem wykonawczym serialu jest Constantin Entertainment Polska.

Polecamy