Łukasz Szewczyk03.08.2022 (16:16)brak komentarzy

"Rajska miłość" zapowiada nowy sezon "Hotelu Paradise" w TVN7 (wideo)

• Jesienią w TVN7 nowy sezon programu "Hotel Paradise"
• W egzotycznej Panamie, do luksusowej willi nad brzegiem Oceanu Spokojnego wprowadzą się single i rozpoczną miłosną grę.
• Tłem dla sercowych zawirowań będzie "Rajska plaża"
Nana - "Rajska miłość"
Nowy sezon "Hotelu Paradise" przeniesie widzów do gorącej Panamy, ale to taneczna piosenka, będąca jego motywem przewodnim, sprawi, że wakacyjna aura i energia pozostanie z nami jeszcze na długo, po zakończeniu lata.
Premierę ma teledysk i piosenka "Rajska Miłość", w wykonaniu finalistki czwartej edycji reality show - Natalii "Nany" Majos. Trzy dotychczasowe single promujące program podbijały listy przebojów, a teledyski były bardzo chętnie oglądane w serwisie YouTube, osiągając łącznie ponad 4.5 miliona wyświetleń. Tym razem utwór stworzyli nowi autorzy. Muzykę skomponowali Patryk Tylza i Piotr Gozdek, a tekst napisał Wojciech Byrski. Piosenkę wykonuje Natalia "Nana" Majos. To już kolejny utwór czołówkowy "Hotelu Paradise" na jej koncie.

- Po wyjściu z programu Nana postawiła na karierę muzyczną. Cały czas się rozwija, pracuje nad swoim repertuarem, latem zaczęła już koncertować. A my wspieramy naszych uczestników w ich działaniach oraz realizacji marzeń. W Nanie widzimy duży potencjał, dobrze nam się z nią współpracuje, więc ponownie zaproponowaliśmy jej zaśpiewanie piosenki przewodniej do najnowszej edycji naszego programu - mówi Grzegorz Piekarski, Dyrektor Zarządzający Golden Media Polska


Teledysk został oczywiście zrealizowany w Panamie, gdzie nagrywany był zarówno poprzedni, jak i najnowszy, zbliżający się sezon Hotelu Paradise. Tym razem, oprócz Nany, w wideoklipie wystąpiło wielu innych bohaterów. Kto i dlaczego został zaproszony do udziału w najnowszym teledysku?

- Ten wideoklip jest pozdrowieniem i podziękowaniem dla wspaniałych mieszkańców Panamy. Uznaliśmy, że nie możemy w pełni opowiedzieć widzom o tym miejscu, pokazując jedynie piękne okoliczności przyrody i pomijając coś, co powinno stać się wizytówką tego kraju, czyli otwarci i przyjacielscy ludzie. Co ciekawe, część osób występujących w teledysku, to panamscy członkowie ekipy produkcyjnej "Hotelu Paradise", więc fani naszego show mogą ich dzięki temu klipowi poznać. Pozostałe postaci to osoby przypadkowo spotkane, które po prostu chciały się z nami pobawić - tak w skrócie opowiada o oryginalnym pomyśle na teledysk Bartosz Łabęcki, reżyser Hotelu Paradise.

Nowy sezon programu "Hotel Pradise" od poniedziałku do piątku o godz. 20.35 (od 29 sierpnia 2022 roku) na antenie TVN7.

Polecamy