Łukasz Szewczyk10.11.2022 (15:59)brak komentarzy

Nowy serial "Lulu" w Polsat Box Go (wideo)

• W Polsat Box Go zadebiutował serial "Lulu".
• Zabawna, wciągająca opowieść o losach dojrzałej kobiety ze stolicy, która po zdradzie ukochanego męża, pomimo trudności, stara się poukładać swoje życie na nowo.
• W rolach głównych Anna Dereszowska, Michał Czernecki i Przemysław Sadowski
"Lulu" w Polsat Box Go
Główna bohaterka nowej produkcji Lucyna Makowska (w tej roli Anna Dereszowska), przez bliskich i przyjaciół nazywana Lulu, to piękna, spełniona żona i matka, która z powodzeniem dba o dom i rodzinę. Jej pasją jest pieczenie ciast urzekających smakiem, kolorami i formami. Poukładane życie Lulu legnie w gruzach, gdy w dzień 10-tej rocznicy ślubu, niespodziewanie dowiaduje się o zdradzie męża (Przemysław Sadowski). Po rozstaniu będzie radzić sobie sama - rodzinnie i zawodowo. Zakłada biznes cukierniczy, a na jej drodze staje dawna miłość Andrzej (Michał Czernecki). Wspierać ją będzie siostra Olga (Grażyna Sobocińska) - zalotna, zadziorna i romansująca na prawo i lewo pracownica studia muzycznego oraz Dziadek (Marek Siudym), którego pomysły przynoszą często więcej szkody niż pożytku. Lulu to niezwykle pozytywna postać, która z odpowiednim dystansem i humorem radzi sobie z codziennymi trudnościami: wychowawczymi, miłosnymi i biznesowymi, a widzowie z tygodnia na tydzień będą mogli jej w tym towarzyszyć.
Za reżyserię i scenariusz debiutującej produkcji odpowiada Kinga Dębska, nagradzana autorka m.in. takich filmów jak: "Moje córki krowy", "Zabawa, zabawa" czy "Zupa nic". - Zdecydowałam się robić ten serial, kiedy zobaczyłam, że to jest komedia, ale o poważnych sprawach. O rodzinie, o tym, jak przetrwać, być kochaną - powiedziała Kinga Dębska w programie "Przevodnik".

W produkcji obok Anny Dereszowskiej ("Komisarz mama", "Porady na zdrady", "W rytmie serca"), Michała Czerneckiego ("Mental", "Rodzina na Maxa", "Wojenne dziewczyny") i Przemysława Sadowskiego ("Na krawędzi", "Pierwsza miłość", "Echo serca", "Niania w wielkim mieście") wystąpili także: Andrzej Kłak, Marta Chodorowska, Violetta Arlak i Jacek Łuczak. Producentem "Lulu" jest Polot Media. Serial powstał na zlecenie Telewizji Polsat.


Serial "Lulu" jest już dostępny w Polsat Box Go.

"Lulu" to kolejna z zapowiadanych we wrześniu premier nowych polskich seriali znanych twórców, które sukcesywnie pojawiają się w serwisie Polsat Box Go. Jako pierwsza do biblioteki platformy trafiła produkcja obyczajowa "Rodzina na Maxa" z Anną Smołowik i Nikodemem Rozbickim w reż. Marii Sadowskiej. Kilkanaście dni później odbyła się premiera serialu political fiction na podstawie powieści Remigiusza Mroza "Wotum nieufności" w reż. Łukasza Palkowskiego.