Łukasz Szewczyk20.11.2022 (20:32)brak komentarzy

"Bez granic z Chrisem Hemsworthem" w Disney+

• Na platformie Disney+ są już dostępne wszystkie odcinki serialu dokumentalnego realizowanego przez National Geographic - "Bez granic z Chrisem Hemsworthem".
• Światowa gwiazda filmowa sprawdza na własnej skórze, co możemy zrobić, aby żyć jak najdłużej w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej.
"Bez granic z Chrisem Hemsworthem"
"Bez granic z Chrisem Hemsworthem" to sześcioodcinkowy dokument, w którym aktor Chris Hemsworth zabiera widzów w podróż pełną wyzwań, jednocześnie pokazując, jak wytrzymały jest ludzki organizm. Serial powstał, by zwrócić uwagę na nowatorskie badania nad długowiecznością.
W każdym z odcinków aktor zgłębia coraz to nowsze sposoby walki ze starzeniem się. Jego misją jest jeszcze dokładniejsze poznanie ograniczeń ludzkiego ciała oraz znalezienie sposobów, dzięki którym wszyscy możemy jak najdłużej cieszyć się zdrowiem. Aby to sprawdzić i zrozumieć, Chris Hemsworth podejmuje się fizycznych i umysłowych wyzwań przygotowanych przez światowej klasy ekspertów, naukowców i lekarzy.

Każde z podejmowanych przez aktora wyzwań jest spektakularne i wyjątkowe. Obejmują one między innymi przepłynięcie ponad 240 metrów w arktycznym fiordzie z wodą ledwie przekraczającą 2 stopnie Celsjusza, wspinaczkę po 30-metrowej linie zwisającej nad kanionem czy spacer wzdłuż dźwigu na szczycie 80-piętrowego wieżowca o wysokości 274 metrów.

Czy uda mu się znaleźć sposób na długowieczność?

Za serial odpowiadają nominowany do Nagrody Akademii Filmowej producent i reżyser Darren Aronofsky i jego Protozoa Pictures, należąca do Jane Root Nutopia oraz Wild State Chrisa Hemswortha i Bena Graysona.