Łukasz Szewczyk07.12.2022 (19:29)brak komentarzy

Rusza Świąteczny Konwój Radia Zet

• Startuje "Świąteczny konwój Radia ZET", który odwiedzi osiem miast w różnych częściach Polski.
• Konwój poprowadzi Kamil Nosel.
Świąteczny Konwój Radia Zet
W tym roku "Świąteczny konwój Radia ZET" odwiedzi najpiękniejsze Jarmarki Świąteczne. Zawita do Rzeszowa (8.12), Gliwic (9.12), Szczyrku (10.12), Ustronia (11.12), Rudy Śląskiej (15.12), Opola (16.12), Bielsko-Białej (17.12) i Wrocławia (18.12).
Dlaczego warto odwiedzić miasteczka "Świątecznego konwoju Radia ZET"? Będzie można skosztować pyszną czekoladę z fabryki na czterech kołach, wziąć udział w warsztatach kulinarnych, by zaskoczyć najbliższych podczas wigilijnej kolacji, napić się rozgrzewających herbat, zaśpiewać świąteczne przeboje i kolędy w punkcie karaoke czy odwiedzić strefę animacji plastycznych z gorącą czekoladą. Na odważniejszych czekają liczne konkursy z nagrodami. Do wygrania kosze prezentów, w których znajdzie się m.in.: mały sprzęt AGD, vouchery do wykorzystania na stacjach paliw Circle K, świąteczne przysmaki, czy zestawy gadżetów i upominków pod i na choinkę. A to tylko niektóre z atrakcji, które szykuje Radio ZET...

Relacje z trasy świątecznego konwoju będzie można usłyszeć na antenie Radia ZET. Z Wrocławia program na żywo poprowadzi Jakub Olszewski.