Łukasz Szewczyk09.01.2023 (10:31)3 komentarze

Gwiazdy internetu w nowym reality show TVP. "Kamper Polska"

• Serwis TVP VOD przygotował reality-show "Kamper Polska"
• Pięć duetów influencerów, od dawna podbijających polski Internet, zmierzy się z wymagającą trasą z Helu w Bieszczady, którą będą próbowali pokonać kamperami o różnym standardzie, sprawności technicznej, wygodzie i estetyce.
Kamper Polska
Casting do programu, który odbył się w grudniu 2021, objął największych twórców internetowych w Polsce, również z tzw. ekip. W gronie uczestników programu znalazły się gwiazdy Tik-Toka, Youtube'a i Instagrama: Super Mario Trener i Dawid, Adrianna Skon i jej koleżanka Kaśka, Anka Fanka i Czarek Czaruje, Podziarany Tata i jego siostra Agnieszka oraz Ula Woźniak i Krystian Ziętkowski.
Przez 10 odcinków widzowie śledzić będą ich przygody, sposoby na radzenie sobie z ekstremalnymi zadaniami i niespodziewanymi sytuacjami pod presją wielkiej wygranej. Influencerzy będą przebywać ze sobą non-stop przez miesiąc, na małej przestrzeni, w słońcu i w deszczu, często bez prądu, z długimi przerwami w posiłkach, bez prysznica i klimatyzacji. To będzie wielki test ich przyjaźni, współpracy i pomysłowości, bo na trasie czeka ich nieustająca rywalizacja, a na mecie nawet 100 tys. złotych dla najlepszej pary.

Podczas swojej wyprawy odkryją przed widzami uroki Polski i udowodnią, że podróże po naszym kraju mogą być fascynującą przygodą.

Premiera programu "Kamper Polska" w czwartek - 12 stycznia 2023 roku na platformie TVP VOD. Program poprowadzi Iza Krzan.

"Kamper Polska" to oryginalny format Telewizji Polskiej, nad którym prace trwały od jesieni 2021 roku. Zdjęcia do programu ruszyły w sierpniu 2022 roku w najciekawszych zakątkach Polski.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Co kliknę jakiś temat to reklama,bardzo to zniechęca do odwiedzania "media2"
 9  
Co kliknę jakiś temat to reklama,bardzo to zniechęca do odwiedzania "media2"
Zainstaluj AdBlocka i będzie po problemie
 7  
Takie same gwiazdy jak te pracujące w tvpis ????
 4