Łukasz Szewczyk28.01.2023 (23:47)9 komentarzy

Od marca nowe pakiety Viaplay. Droższy dostęp do pełnej oferty

• Od marca 2023 roku polscy subskrybenci platformy streamingowej Viaplay będą mogli wybierać spośród trzech pakietów abonamentowych.
• Nowe pakiety abonamentowe serwisu streamingowego Viaplay będą dostępne w trzech wariantach cenowych.
.
Viaplay
Platforma streamingowa Viaplay jest dostępna w Polsce od sierpnia 2021 roku i od tego czasu pozyskała już ponad milion subskrybentów. - Minął już ponad rok od uruchomienia serwisu streamingowego Viaplay w Polsce i możemy stwierdzić, że był to dla nas bardzo udany okres, w trakcie którego pozyskaliśmy ponad milion polskich klientów. W związku z ciągłym rozwojem naszej usługi, zwiększaniem oferty dostępnych treści oraz wiedzy dotyczącej rynku, wprowadzamy w Polsce nowe pakiety abonamentowe, obejmujące różne warianty cenowe. Dzięki poszerzeniu wachlarza oferowanych opcji, subskrybenci serwisu Viaplay będą mieli większy wybór, umożliwiający im skorzystanie z tych propozycji, które najbardziej odpowiadają ich oczekiwaniom; dając jednocześnie jeszcze większej liczbie polskich klientów powód do wypróbowania naszych usług - podkreśla Alexander Bastin, EVP & CCO, Continental Europe & Baltics Viaplay.
Nowe pakiety abonamentowe
Od marca 2023 roku najbardziej rozbudowanym pakietem abonamentowym znajdującym się w ofercie Viaplay, będzie pakiet "Total" umożliwiający dostęp do wszystkich transmisji wydarzeń sportowych, w tym spotkań angielskiej Premier League i niemieckiej Bundesligi, Ligi Konferencji Europy UEFA, Ligi Europy UEFA, wyścigów Formuły 1 oraz gal KSW. Ponadto w pakiecie 'Total' znajdą się transmisje wszystkich pozostałych dyscyplin sportowych obecnych na platformie, a także filmy i seriale Viaplay, hollywoodzkie hity filmowe, międzynarodowe i polskie seriale fabularne, dokumentalne i reality shows oraz programy dla dzieci. Jest to idealna propozycja dla fanów sportu, która uwzględnia pełną ofertę serwisu Viaplay. Pakiet Total będzie dostępny od 1 marca w cenie 55 zł miesięcznie.

Kolejną możliwością jest Pakiet "Medium", obejmujący transmisje wybranych wydarzeń sportowych, a także wszystkie produkcje Viaplay, światowej klasy filmy i seriale oraz treści przeznaczone dla dzieci. W tym przypadku użytkownicy Viaplay będą mogli korzystać ze streamingu m.in. wszystkich spotkań piłkarskich niemieckiej Bundesligi, Ligi Europy UEFA, w tym oczywiście meczów FC Barcelona, Ligi Konferencji Europy UEFA wśród których znajdą się mecze Lecha Poznań, a także NHL, PDC Darts, Mistrzostw świata w piłce ręcznej, FA Women's Super League, wyścigów IndyCar i IMSA oraz wielu innych. Pakiet ten nie będzie zawierał transmisji spotkań angielskiej Premier League, wyścigów Formuły 1 oraz gal KSW. W przypadku pakietu Medium koszt subskrypcji wyniesie 40 zł miesięcznie.

Pakiet "Films & Series" został stworzony specjalnie z myślą o użytkownikach, którzy są zainteresowani kinem światowej klasy, serialami kryminalnymi z gatunku Nordic Noir, oryginalnymi produkcjami Viaplay oraz programami dla dzieci. W pakiecie znajdą się m.in. wielokrotnie nagradzane filmy i seriale Viaplay, lokalne polskie produkcje, takie jak "Fort Boyard" czy najnowsze seriale dokumentalne "Human to Human" i "Tajemnice polskich morderstw" oraz dokument sportowy "Tytani KSW", a także treści dla dzieci oraz szeroki katalog międzynarodowych filmów i hollywoodzkich hitów. W 2023 roku na platformie Viaplay będzie miało swoją premierę również wiele nowych propozycji programowych, takich jak: "Morderczynie" - pierwszy polski serial fabularny Viaplay, program "Powerwomen Polska", a także drugi sezon znakomitego norweskiego serialu "Furia", który częściowo został stworzony w Polsce z udziałem uznanych polskich aktorów, w tym m.in. Borysa Szyca. W 2023 roku można także oczekiwać ogłoszenia szczegółów dotyczących kolejnych lokalnych produkcji, zarówno fabularnych, jak i dokumentalnych. Pakiet "Films & Series" nie będzie obejmował transmisji wydarzeń sportowych i będzie dostępny od 9 marca w cenie 15 zł za każdy miesiąc subskrypcji.

12-miesięczny pakiet Total taniej
Od 2023 roku klienci Viaplay mogą także korzystać z najbardziej rozbudowanego pakietu 'Total' w obniżonej cenie 44 zł za miesiąc, w przypadku 12-miesięcznej oferty abonamentowej. Cena ta zawiera 15% rabatu w skali roku w stosunku do regularnej ceny miesięcznego pakietu Total.

Jak wybrać swój pakiet Viaplay? Klienci zainteresowani nowymi pakietami abonamentowymi mają możliwość zmiany warunków swojej subskrypcji w ustawieniach konta Viaplay. Wysokość opłaty pobieranej od dotychczasowych subskrybentów Viaplay Total, którzy nie zmienią swojego pakietu, zostanie automatycznie zaktualizowana do nowej ceny przy pierwszym rozliczeniu następującym po 1 marca 2023 roku. Każdy z klientów Viaplay otrzyma wszystkie niezbędne informacje w wiadomości e-mail.

Komentarze (1 - 9 z 9)

To jest 20% nie 15% zniżki na total na 12 miesięcy.
 5  
Po co ten środkowy pakiet? Przecież praktycznie nikt nie będzie dopłacał 25 zł, żeby obejrzeć sport bez Premier League, F1 i KSW. Jak już to weźmie pełny pakiet. Ten środkowy pakiet został chyba stworzony tylko po to, żeby w przyszłości podwyższyć cenę pakietu Total :)
 9  
A już miałem brać. No cóż. Pozostają tańsze, zagraniczne serwisy.
 6  
O tej planowanej podwyżce mówiło się już na początku 2022 roku, dlatego warto było brać zobowiązanie u operatorów z lepsza ceną niz pierwotna bezpośrednio w Viaplay żeby sie zabezpieczyć.
 10  
Drogi.
 7  
To teraz ludzie będą uciekać z viaplay.XD
 3  
Czekamy na decyzje operatorów UPC,VECTRA C+ jakie pakiety dostaną Ci którzy już posiadają VIAPLAY. Poczekamy zobaczymy
 10  
jakie decyzje? Nie może być inna niż migracja na najwyższy pakiet, tak samo jak bezpośrednio w Viaplay wszyscy z podpiętymi kartami z automatu -migrują na najwyższą opcję. U operatorów też braliśmy full i tak musimy mieć dalej. A o ewentualnej podwyżce musimy zostać wcześniej poinformownai i mieć okres na rezygnację, jeśli się nie godzimy.
 4  
Televvidz . Zdziwiony i zaskoczony haha ??? Poinformowany zostaniesz bezpośrednio od operatora przed marcem co oferuje. Gdybanie i łudzenie że dostaniesz full to się okaże. Ci co subskrybują Viaplay bezpośrednio od nich to wiadomo że będą musieli więcej płacić za wszystko albo wezmą niższe pakiety lub zrezygnują. Ci co dostali Via od C+za 5zł niby w promocji już mogą sięgać do kieszeni albo rezygnować i płakać że drogo. Typowe myślenie telefantasty wszystko za darmo haha
 6