Łukasz Szewczyk26.02.2023 (11:28)2 komentarze

Nowy polski serial "Bracia" w Polsat Box Go (wideo)

• W marcu 2023 roku na platformie Polsat Box Go będzie miał premierę nowy polski serial w reżyserii Macieja Migasa - "Bracia".
• Produkcja opowiada historię czterech braci, którzy walczą o swoje miejsce w świecie, a ogromny wpływ na ich wybory ma surowe wychowanie ojca.
Nowy serial Bracia"
Serial "Bracia" to wciągająca historia o pokonywaniu własnych słabości, lęków i potrzebie miłości, która rozkłada na czynniki pierwsze relacje rodzinne i związki partnerskie. Widzowie poznają rodzinę Dobrowolskich w przełomowym dla niej momencie. Najstarszy Piotr (Piotr Stramowski) - architekt, biznesmen i perfekcjonista otacza się murem zbudowanym ze stereotypów, Alek (Mateusz Kościukiewicz) - psycholog-terapeuta, próbuje uporać się z własnymi demonami, Wojtek (Damian Kret) - kucharz-marzyciel stara się utrzymać równowagę pomiędzy zbudowanym przez siebie światem a rzeczywistością oraz najmłodszy Adam (Nikodem Rozbicki) - szalony muzyk wciąż uciekający od problemów dorosłości. Wybory przez nich dokonywane są trudne i nieoczywiste, tym bardziej że ogromny wpływ na ich życie ma surowy ojciec Jerzy (Jan Frycz). I mimo że bohaterami serialu są mężczyźni, a motorem wydarzeń męska perspektywa, to porządek w ich świecie budują kobiety - matka, żony, kochanki, przyjaciółki.
Za reżyserię serialu odpowiada Maciej Migas. Muzykę skomponowali Patryk Kumór i Dominik Buczkowski. W produkcji wystąpili m.in.: Jan Frycz, Piotr Stramowski, Mateusz Kościukiewicz, Damian Kret, Nikodem Rozbicki, Katarzyna Gniewkowska, Dorota Landowska, Agnieszka Sienkiewicz-Gauer, Dominika Kachlik, Anna Smołowik, Aleksandra Grabowska.Premiera serialu "Bracia" a środę - 8 marca 2023 roku na platformie Polsat Box Go. Nowe odcinki będą pojawiały się w pakiecie Polsat Box Go Premium w środy.

Tytuł powstał na zlecenie Telewizji Polsat, a jego producentem wykonawczym jest MWM Media. Sezon składa się z 12 odcinków.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Co to za polski Kjanu?
 1  
Co to za polski Kjanu?
ten w środku co kiedyś wyglądał jak kobieta, czy ten z wąsem z reklamy Play?
 1