Łukasz Szewczyk13.03.2023 (11:44)5 komentarzy

Canal+ Online dla abonentów telewizyjnych pakietów Canal+ w sieci Vectra

• Vectra jest kolejnym dużym operatorem kablowym, który wprowadza do swojej oferty Canal+ Online
• Bezpłatny dostęp dla abonentów telewizyjnych pakietów Canal+ w sieci Vectra
Canal+ Online dla abonentów telewizyjnych pakietów Canal+ w sieci Vectra
Abonenci pakietów Canal+ w sieci Vectra mogą już korzystać z serwisu streamingowego Canal+ Online. Dzięki temu abonenci sieci Vectra zyskali dostęp do pełnej oferty Canal+ na dowolnym urządzeniu. W ramach serwisu mogą oglądać filmy i seriale na życzenie, transmisje online: mecze piłki nożnej, tenisa i żużla na żywo czy skorzystać z usługi Canal+ Live, czyli dostępu do tradycyjnych kanałów telewizyjnych Canal+, w tym do treści 4K.
Serwis Canal+ Online w sieci Vectra wchodzi w skład dowolnego pakietu Premium Canal+. To oznacza, że każdy klient telewizyjnego pakietu Premium Canal+ w Vectrze, niezależnie kiedy dokonał jego zakupu, otrzymuje dostęp do usługi Canal+ Online w ramach opłacanego abonamentu za pakiet Canal+ (dotyczy pakietów Canal+ Select, Canal+ Prestiż oraz Canal+ Prestiż 4K). Dostęp do nowej usługi można aktywować z poziomu internetowej Strefa Klienta w sieci Vectra.

Vectra umożliwi także zakup dostępu do Canal+ Online bez konieczności posiadania pakietu telewizyjnego Canal+.

Vectra jest kolejnym dużym operatorem telewizji kablowej, który udostępnił Canal+ Online dla użytkowników telewizyjnych pakietów Canal+. Jesienią 2022 roku usługa została udostępniona dla abonentów Canal+ w w sieci TOYA, wcześniej dostęp zyskali także abonenci Canal+ w Orange TV.

Komentarze (1 - 5 z 5)

UPC jak zwykle śpi, tam nawet Canal+ 4K nie mają. Czas się z nimi żegnać.
 10  
Fajnie
 1  
Co z tego jak usługi nijak nie można aktywować...
 4  
@ bez majtek masz rację że czas się z nimi żegnać UPC to beznadziejna kablówka w tyle za innymi kablówkami np.TOYA, VECTRA nawet mniejsze kablówki przewyższają UPC swoją ofertą telewizyjną po prostu UPC to totalne badziewie.
 2  
Akurat UPC ma najlepsza oferte programowa,ma wszystkie polsaty i kanały sportowe w tym ligę Mistrzów i wiele innych których nie ma konkurencja (Vectra nie ma Polsat Sport News i Fight a Netia C+Sport5) a w upc jak są braki to bardziej kanałów powtórkowych jak Eleven 4,C+Sport 3,4 i Now czy ostatnio kanałów TVP Nauka,Seriale i Historia w HD ..jak upc było właścicielem kablówki to były szybko włączane teraz jak już Play to raczej nie podrodze z TVP.
 1