Łukasz Szewczyk14.03.2023 (14:49)brak komentarzy

"Jakubiak rozgryza Wietnam". Lifestylowy marzec w Canal+ Onlline

• Lifestylowe premiery Cnal+ Online
• Tomasz Jakubiak wyruszy na wyprawę po Wietnamie, która będzie okazją do wielu kulinarnych odkryć i urozmaicenia jadłospisu
• Marieta Marecka zdradzi tajniki kuchni tureckiej
• Tomasz Pągowski z nowymi metamorfozami mieszkań
"Jakubiak rozgryza Wietnam" / © CANAL+ Polska S.A. 2023
"Jakubiak rozgryza Wietnam" / © CANAL+ Polska S.A. 2023
W marcu na antenie Canal+ Kuchnia oraz w serwisie Canal+ Online swoją premierą ma seria kulinarna "Jakubiak rozgryza Wietnam". Tym razem Tomasz Jakubiak zboczy z europejskiego szlaku i uda się znacznie dalej - na poszukiwanie oryginalnych smaków Wietnamu. Odwiedzi Hanoi, by się przekonać, że pho to coś znacznie więcej niż zupa. Pozna uroki Sajgonu i bogactwo kuchni ulicznej, odwiedzi lokalne targi i wietnamskich górali. Będzie podpatrywał miejscowych kucharzy i przygotuje własne wersje popularnych potraw.
"ABC gotowania - Kuchnia turecka" / © CANAL+ Polska S.A. 2023
"ABC gotowania - Kuchnia turecka" / © CANAL+ Polska S.A. 2023
Z kolei Marieta Marecka w kolejnej odsłonie "ABC gotowania - Kuchnia turecka" (Canal+ Kuchnia i Canal+ Online) zdradza tajniki kuchni tureckiej. Turcja to jeden z ulubionych wakacyjnych kierunków Polaków. Wielkim atutem tego kraju jest jego kuchnia, oparta na dojrzewających w pełnym słońcu warzywach, aromatycznych przyprawach, wyrazistych w smaku serach i mięsach oraz bardzo słodkich deserach. Większość tych dań jest prosta w przygotowaniu, co udowodni Marieta, szykując m.in. gozleme, kumpir, szakszukę, kofty i faszerowane bakłażany.

"Tomasz Pągowski. Remont u Ciebie 3" / © CANAL+ Polska S.A. 2023
"Tomasz Pągowski. Remont u Ciebie 3" / © CANAL+ Polska S.A. 2023
Premiera polskiej serii "Tomasz Pągowski. Remont u Ciebie 3" (od 15 marca w Canal+ Domo i Canal+ Online). Specjalista od ekspresowych remontów powraca z kolejną porcją pomysłów na funkcjonalne i niebanalne wnętrza. W trzecim sezonie programu Tomasz Pągowski będzie działał m.in. w Józefosławiu, Kaniach, Pruszkowie, Lesznie, Gliwicach, Katowicach i Gdyni. Urządzi pokój małego dziecka, poddasze dla nastolatka, sypialnię rodziców, niewielką kuchnię oraz bibliotekę i gabinet do pracy.

Wśród zagranicznych premier "Jamie Oliver - jednogarnkowe cuda" (Canal+ Kuchnia i Canal+ Online). Pyszny posiłek dla całej rodziny, po którym nie ma sterty garnków do zmycia? Ledwie kilka składników, prosty przepis i krótki czas przygotowania? Jamie Oliver udowadnia, że to możliwe, serwując jednogarnkowe dania inspirowane różnymi kuchniami świata. Te potrawy bez trudu przyrządzisz we własnej kuchni, nie urabiając się po łokcie.

"Wielkie projekty: Nowa Zelandia 7" (Canal+ Domo, Canal+ Online). Siódma odsłona serii o ambitnych projektach architektonicznych, realizowanym przez mieszkańców Nowej Zelandii. W tym sezonie poznamy m.in. parę budującą dom na wyspie Chatham, oddalonej o 800 kilometrów od Nowej Zelandii; małżeństwo, które chce zamieszkać nad malowniczym jeziorem Tarawera; 31-latka stawiającego okrągłą wieżę z widokiem na wyspę Kapiti. Zajrzymy też na budowę domu pasywnego i postmodernistycznego zamku. Każdy z tych projektów jest na swój sposób niezwykły i wymagający.

Design jest ich pasją. Mają talent, ambicję i chęci. Czy to wystarczy, aby dołączyć do grona zawodowców? Oto trzeci sezon zmagań Brytyjczyków, pragnących zrobić karierę projektanta wnętrz. W każdym odcinku serii "Mistrzowie projektowania wnętrz" (od 19 marca, Canal+ Domo i Canal+ Online) uczestnicy zmierzą się z wyzwaniem, wyznaczonym przez Michelle Ogundehin. Będą urządzać apartamenty, sklepy, kawiarnie, bary i domy letniskowe. Czy wykażą się kreatywnością, wyczuciem stylu i odpornością na stres? Efekt ich wysiłków oceni jury złożone z ekspertów. W roli prowadzącego - Alan Carr.