Łukasz Szewczyk01.06.2023 (11:48)brak komentarzy

HBO Max na czerwiec. "Idol", "Magic Mike: Ostatni taniec", "Nago. Głośno. Dumnie."

• HBO Max ogłasza ramówkowe nowości na pierwszą połowę czerwca 2023
"Magic Mike: Ostatni taniec"
"Magic Mike: Ostatni taniec"
Seriale, produkcje dokumentalne, nowości filmowe. Pierwsza połowa czerwca w HBO Max dostarczy wiele premier wielbicielom wszystkich gatunków. Na początek kontrowersyjny "Idol", zaprezentowany przedpremierowo podczas Festiwalu Filmowego w Cannes. Dodatkowo "Nago. Głośno. Dumnie" i "Boylesque" , dwie produkcje dokumentalne, które odkryją przed widzami barwny i wielowymiarowy świat burleski oraz drag queens. Nie zabraknie premier filmowych, wśród nich m.in. "Magic Mike: Ostatni taniec"

SERIALE / PROGRAMY
"La Fortuna" - Alex Ventura, młody i niedoświadczony dyplomata, niespodziewanie staje na czele misji, której celem jest odzyskanie skarbu skradzionego przez poszukiwacza przygód Franka Wilda.
"Mayans M.C. V" - EZ powraca, aby poprowadzić swojego brata Angela i Santo Padre MC. w krwawej rozgrywce przeciwko rywalom.
"Idol" (The Idol) - Osadzony w realiach przemysłu muzycznego serial koncentruje się na guru self-help, który rozwija skomplikowaną relację z dobrze zapowiadającą się gwiazdą muzyki pop.
"Eric Andre Show VI"- Eric Andre, z pomocą współgospodarza Hannibala Buressa, wykorzystuje elementy tradycyjnego nocnego talk show do przeprowadzania przezabawnych wywiadów z "najlepszymi talentami".
"Szczęściarz Hank" (Lucky Hank) - Historia profesora Hanka Devereaux Jr., który czuje się uwięziony w bardzo niedofinansowanym college'u w Pensylwanii.
"Jason Bateman i przyjaciele: "Smartless" Show" - Will Arnett, Jason Bateman i Sean Hayes pozwalają zajrzeć widzom za kulisy swojej trasy związanej z podcastem "SmartLess". Trio podróżuje od miasta do miasta, gdzie dołączają do nich sławni goście, m.in. Conan O'Brien oraz Will Ferrell.

WYBRANE FILMY
"Ostatni wyjazd nad morze" - Sześciu pasażerów podróżuje nad morze w przedziale pociągu. Pewne podejrzenia sprawiają jednak, że niektórzy z nich tracą panowanie nad sobą, a podróż wymyka się spod kontroli.
"Przełamując lody" - Dwudziestokilkuletnia Mira ucieka od presji prowadzenia rodzinnej winnicy, grając w hokeja na lodzie. Nowa w zespole Theresa rzuca wyzwanie sztywnemu światopoglądowi Miry, co prowadzi do serii nocnych zdarzeń na ulicach Wiednia, które zmieniają ich życie.
"Dziewczyna, która latała" - 16-letnia Nadia pewnego dnia zgadza się iść na spacer z 18-letnim Brando. Chłopak nie jest jednak dla niej miły, a ona do końca życia będzie musiała zmagać się z emocjonalnymi i fizycznymi konsekwencjami gwałtu.
"Ostatni klient" - Popularna psycholożka nie spodziewa się niczego nadzwyczajnego po spotkaniu z ostatnim tego dnia klientem. Szybko jednak okazuje się, że mężczyzna jest seryjnym mordercą, który stawia jej ultimatum.
"Montańska opowieść" - Dwójka skłóconego rodzeństwa wraca do domu na ranczu, które kiedyś znali i kochali. Teraz muszą zmierzyć się z gorzką rodzinną przeszłością na tle mitycznej Ameryki.
"Zawrót głowy" - Menedżerka włosko-amerykańskiej sieci restauracji zostaje wybrana do udziału w specjalnym programie szkoleniowym we Włoszech, a jej głowa pełna jest marzeń o europejskim przepychu i romansach. Podróż jest jednak zupełnie inna niż sobie wyobrażała.
"Bezpieczne miejsce" - Traumatyczne wydarzenie - nagła próba samobójcza - zmienia codzienność trzyosobowej rodziny. Nagle ich życie staje się niewidoczną dla innych ludzi wojną. Fabuła obrazu oparta na autobiografii twórcy, który wciela się również w główną rolę.
"Magic Mike: Ostatni taniec" - "Magic" Mike Lane ma na koncie nieudany biznes, który zmusza go do powrotu na scenę po długiej przerwie. Mężczyzna poznaje milionerkę, która zabiera go do Londynu i składa mu ofertę nie do odrzucenia.
"Szóste dziecko" - Franck jest handlarzem złomu i mieszka z Meriem na przedmieściach Paryża. Para ma pięcioro dzieci, szóste w drodze i poważne problemy finansowe. Natomiast Julien i Anna są prawnikami i nie mogą mieć dzieci. Przypadek łączy ich losy.
"Uderz w bęben" - Wiosną 1970 roku mała wioska w Valais przeżywa niezwykłe poruszenie. Co jest przyczyną tych emocji?
"Zakaz wstępu dla psów i Włochów" - Początek XX wieku, północne Włochy. Rodzina Ughetto marzy o lepszym życiu za granicą. Obraz przedstawia losy Luigiego Ughetto, który przekracza Alpy i rozpoczyna nowe życie we Francji, co zmienia losy jego rodziny.
"Co widzimy, patrząc w niebo?" - W gruzińskim mieście Kutaisi Lisa i Giorgi spotykają się przez przypadek i umawiają się na randkę. Los ma jednak inne plany. Obydwoje budzą się magicznie odmienieni - bez możliwości rozpoznania się lub skontaktowania się ze sobą.
"Sabaya i jej kino" - W domu kultury młoda artystka wręcza aparaty ośmiu kobietom, Arabkom i Żydówkom, i prosi je o filmowanie swojego życia.
"Król nie żyje" - Słynny raper Money Merc, który jest rozczarowany swoją karierą i presją bycia celebrytą, opuszcza miasto, by znaleźć szczęście w wiejskiej społeczności.
"Zachwyt" - W małym nadmorskim miasteczku nastolatek spędza dnie na spotykaniu się ze swoją dziewczyną i graniu w zespole rockowym ze swoim najlepszym przyjacielem z dzieciństwa. Pewnego dnia jednak ukryte uczucia zaczynają wychodzić na powierzchnie.


DOKUMENTY
"Nago. Głośno. Dumnie." - Serial przedstawia drag queens i aktywistów działających na rzecz równości i akceptacji, rzucając światło na polską scenę burleski LGBTQ+.
"Malowanie z Johnem III" - John Lurie powraca do HBO z trzecim sezonem. W każdym odcinku artysta udoskonala swoje zawiłe techniki malarskie i analizuje rzeczywistość.
"Trump. Bez precedensu" - Ekskluzywne spojrzenie na życie i działania Donalda Trumpa oraz jego rodziny podczas jego kampanii reelekcyjnej w 2020 roku. Obraz zawiera materiały zza kulis, w tym ostatni wywiad udzielony przez Trumpa jako prezydenta.
"Jak powstaje sex-afera" - Dokument przedstawiający wstrząsającą historię związaną z klubem swingersów z małego teksańskiego miasteczka.


Nowości w HBO Max dzień po dniu (1-15 czerwca):

• 1 czerwca
Nago. Głośno. Dumnie., odc. 1-5
La Fortuna, odc. 1-6
Mayans M.C. V, odc. 1-2
Rycerze Gotham, odc. 9
Ostatni wyjazd nad morze
Przełamując lody
100 lat Warner Bros., odc. 3-4

• 2 czerwca
Stamtąd II, odc. 6
Na planie XX, odc. 22
Wojownicy Jednorożca, odc. 6
Spy/Master, odc. 4
Dziewczyna, która latała
Ostatni klient
Montańska opowieść
Zawrót głowy
Creed: narodziny legendy
Creed II
Bezpieczne miejsce
Magic Mike: Ostatni taniec

• 3 czerwca
Lucas The Spider, odc. 14-19
Malowanie z Johnem III, odc. 1

• 5 czerwca
Idol, odc. 1
Turysta
Mimowolnie
Play
Mongoł z gitarą
Szóste dziecko

• 6 czerwca
Niemiecki geniusz, odc. 5-6

• 7 czerwca
Eric Andre Show VI, odc. 1-2
Dave III, odc. 8

• 8 czerwca
Trump. Bez precedensu, odc. 1-3
Mayans M.C. V, odc. 3
Rycerze Gotham, odc. 10
Uderz w bęben

• 9 czerwca
Stamtąd II, odc. 7
Na planie XX, odc. 23
Wojownicy Jednorożca, odc. 7
Pierwsza piątka, odc. 1-3
IO
Zakaz wstępu dla psów i Włochó
Co widzimy, patrząc w niebo?
Sabaya i jej kino
Król nie żyje

• 10 czerwca
Jellystone!, odc. 21
Jellustone! II, odc. 11-19
Malowanie z Johnem III, odc. 2
Rodzina Addamsów

• 11 czerwca
Szczęściarz Hank, odc. 1-8

• 12 czerwca
Idol, odc. 2
Zachwyt

• 13 czerwca
Niemiecki geniusz, odc. 7-8

• 14 czerwca
Eric Andre Show VI, odc. 3
Dave III, odc. 9

• 15 czerwca
Jak powstaje sex-afera, odc. 1-3
Jason Bateman i przyjaciele: "Smartless" Show, odc. 1-6
Jedz zdrowo z Zooey Deschanel, odc. 1-6
Boylesque