Łukasz Szewczyk18.07.2023 (13:35)brak komentarzy

Vectra z kolekcją VOD "Nowe Horyzonty w Twoim domu"

• W ramach współpracy ze Stowarzyszeniem Nowe Horyzonty Vectra przygotowuje alternatywną domową filmotekę.
Nowe Horyzonty w Twoim domu
Dzięki nawiązaniu współpracy ze Stowarzyszeniem Nowe Horyzonty, które promuje ambitne kino współczesne, do biblioteki VOD Vectry trafiło 47 interesujących produkcji. Wśród nowości znajdują się takie festiwalowe perełki, jak: "Blisko" w reżyserii Lukasa Dhont'a - zdobywca Grand Prix zeszłorocznego Cannes, "Pod Ziemią" Michelangelo Frammartino - laureat Nagrody Specjalnej Jury na festiwalu w Wenecji czy obezwładniający Pacifiction Alberta Serry, przedstawiciel kina "totalnie hipnotyzującego".
- Projekt "Nowe Horyzonty w Twoim domu" powstał z myślą o miłośnikach kina, którzy chcą spojrzeć na twórczość filmową w szerszej perspektywie i obejrzeć wartościowe filmy, także spoza głównego nurtu. Naszym użytkownikom pragniemy oferować jak najszerszy dostęp do rozrywki w przystępnych cenach, przez co rozumiemy nie tylko ilość, ale przede wszystkim jakość usług i różnorodność treści - komentuje Aleksandra Kozłowska, VOD Manager w Vectra S.A.

Biblioteka Vectra VOD, z której klienci mogą korzystać na dwóch urządzeniach jednocześnie, np. na laptopie i smartfonie lub tablecie, została poszerzona o specjalną sekcję, w której znajdziemy wybitne filmy twórców międzynarodowej kinematografii. Hity kina niezależnego można będzie obejrzeć w cenie nawet od kilku do kilkunastu złotych. Usługa obsługuje treści w wysokiej jakości HD i 4K.

Abonenci Vectry posiadający usługę telewizji z dekoderem z dostępem do VOD uruchomią Vectra VOD za pomocą przycisku VOD na pilocie lub wybierając odpowiednią opcję w menu dekodera. Zakładkę "Nowe Horyzonty w Twoim domu" znajdą również w aplikacji TV Smart GO lub na tvsmart.pl. Klienci, którzy nie wykupili usługi telewizyjnej (ale posiadają usługi internetowe lub telefoniczne od Vectry) mogą skorzystać z Vectra VOD poprzez aplikację TV Smart GO lub stronę tvsmart.pl. W obu przypadkach koszty za wypożyczenie filmu będą doliczone do miesięcznej faktury.

Dzięki aplikacji TV Smart GO i tvsmart.pl festiwalowe produkcje będą mogli obejrzeć również użytkownicy niebędący abonentami operatora - za filmy zapłacą za pośrednictwem udostępnionych form płatności.

Polecamy