Łukasz Szewczyk16.10.2023 (13:12)brak komentarzy

Drugi sezon "To nie ze mną" od listopada w Stopklatce

• Nieoczekiwane zwroty akcji i dużo dobrego humoru
• W listopadzie na antenie Stopklatki premiera drugiego sezonu "To nie ze mną"
• Serial będzie również dostępny w serwisie FilmBox+.
"To nie ze mną"
W pierwszym odcinku drugiego sezonu "To nie ze mną" Złoty Stoczek zatrzęsie się w posadach, bowiem miasteczko po latach odwiedza Wojtek (Tomasz Karolak). Zanim jednak zdąży obwieścić światu (i swojej byłej żonie), że wrócił na stałe wraz z pomysłem na złoty interes, na jego drodze staje... policja. Z tarapatów wyciąga go nie kto inny, a bratanica Tośka (Ada Szczepaniak). Przyjazd Wojtka to nie jedyna nowość. W życiu Michała (Adrian Zaremba) i jego córek ponownie pojawia się jego była partnerka, Kinga (Dominika Kachlik), która nie ma zamiaru odpuścić przystojnemu lekarzowi tego, że ją okłamał i porzucił. Rysa na krystalicznym wizerunku internisty kłuje w oczy Tośkę. Czy ich rozwijające się uczucie zdoła przetrwać kolejne perturbacje? Pozostali mieszkańcy Złotego Stoczka również nie mają chwili na oddech! Ojciec Tosi (Piotr Kaźmierczak) wciąż przebywa w sanatorium, a Kłopocki (Arkadiusz Brykalski) postanawia sfinalizować separację dzieląc dom na pół i bierze to bardzo dosłownie. Tymczasem Przemek (Jacek Lenartowicz) przeżywa zawód miłosny dowiadując się, że jego internetowa znajomość nie była tym, za co ją miał. Na domiar złego Wojtek i Tomek (Olaf Staszkiewicz) zawiązują antywłoski sojusz: obaj są przekonani, że przystojny Roberto (Kamil Szeptycki) zaleca się zarówno do Elki (Katarzyna Ankudowicz) jak i Zosi (Agata Dudacy), czyli byłej żony Wojtka i niedoszłej żony Tomka. Może i Złoty Stoczek jest małym miasteczkiem, ale dzieje się w nim tyle, że starczyłoby zamieszania na wielką metropolię.
W obsadzie drugiego sezonu "To nie ze mną" widzowie ponownie zobaczą Adę Szczepaniak, Adriana Zarembę, Dominikę Kachlik, Katarzynę Ankudowicz, Agatę Dudacy, Kamila Szeptyckiego, Olafa Staszkiewicza, Ewę Gawryluk, Ewę Bułhak i Jacka Lenartowicza. Ponadto, w głównej roli, jako nowa postać, pojawi się Tomasz Karolak, a gościnnie wystąpi Katarzyna Figura.

Reżyserką "To nie ze mną" jest Katarzyna Priwieziencew. Scenariusz napisały: Aneta Głogowska i Katarzyna Leżeńska. Za produkcję odpowiada Akson Studio.

Premiera 2. sezonu "To nie ze mną" już w środę, 1 listopada o godz. 20:00. Emisja co środę po dwa odcinki. Serial będzie również dostępny w serwisie FilmBox+. Produkcja składa się z 11 odcinków.