Łukasz Szewczyk02.12.2023 (13:13)brak komentarzy

Player zapowiada nowy reality-show "Królowa przetrwania"

• 12 kobiet znanych z Internetu i programów telewizyjnych typu reality spotka się w Tajlandii w niecodziennych dla siebie okolicznościach - w samym sercu dżungli, bez telefonów i social mediów.
• Skonfrontują się nie tylko z dziką naturą, ale również ze sobą.
• Widzowie będą mieli po raz pierwszy okazję zobaczyć, jak prezentują się bez instagramowego filtra
Uczestniczki reality-show "Królowa przetrwania"
Na co dzień korzystają z życia i zdobyczy technologii, otacza je sztab ludzi dbających o ich wygląd i urodę. W sercu Tajlandii sprawdzą, czy mają wolę walki, instynkt przetrwania i potrafią dogadać się w kobiecym gronie. Uczestniczki na kilka tygodni zostawią swoich bliskich, followersów i codzienne przyjemności - opuszczą swoją strefę komfortu na rzecz przygody. W programie będą musiały przełamać swoje lęki i zmierzyć się z zadaniami wymagającymi odwagi, siły czy sprawności fizycznej. Będą musiały budować sojusze, mądrze wybierać liderki i sprytnie eliminować najsłabsze ogniwa. Pokażą się bez instagramowego filtra i cenzury. A tylko jedna z nich zostanie "Królową Przetrwania" i zdobędzie główną nagrodę pieniężną.
W programie udział wezmą: @anetaglam (Aneta Kurp), @josiekwasniewska (Josephine Kwaśniewska), @ewel0na (Ewelina Kubiak), @mamanaobrotach24h (Klaudia Klimczyk), @monika.miller (Monika Miller), @edyta.folwarska (Edyta Folwarska), @klaudianiescior (Klaudia Nieścior), @linkimaster (Marta Linkiewicz), @wal.szewczyk (Waleria Szewczyk), @wiktoria_kozar (Wiktoria Kozar), @nataliajanoszek (Natalia Janoszek), @madamepiekut (Ewa Piekut)

Premiera dwóch pierwszych odcinków "Królowa przetrwania" na platformie Player 27 grudnia. Emisja na antenie TVN7 28 i 29 grudnia o godzinie 22.25.

Program powstał na podstawie holenderskiej produkcji WBITVP dla RTL5/Videoland.

Polecamy