Łukasz Szewczyk02.12.2023 (13:36)brak komentarzy

HBO Max na pierwszą połowę grudnia

• HBO Max ogłasza ramówkowe nowości na pierwsze tygodnie grudnia 2023
Spider-Man: Uniwersum
PROGRAMY I SERIALE
"Zapach czasu" - Plan młodej kobiety poślubienia spadkobiercy chińskiego kadzidłowego imperium prowadzi jej rodzinę do ruiny... Kobieta dostaje jednak drugą szansę.
"Boom Boom Bruno" - Szef policji i kobieciarz Bruno oraz jego młody współpracownik muszą odłożyć na bok różnice zdań, aby rozwiązać sprawę morderstwa lokalnej drag queen.
"Barbie Dreamhouse Challenge" - Ashley Graham organizuje niezwykły konkurs, podczas którego osiem zespołów tworzy pierwszy w historii prawdziwy dom Barbie.
"Moje przygody z Supermanem" - Clark Kent, Lois Lane i Jimmy Olsen ratują swoje miasto przed siłami, które chcą je zniszczyć.
"Dzieci zła" - Zamaskowany zabójca rytualnie morduje polityka, zostawiając złotą monetę. Nikola niechętnie bierze sprawę i staje się częścią niebezpiecznej gry.

FILMY
"Mrówka Z" (Antz) - Mała mrówka robotnica marzy o zdobyciu serca pięknej księżniczki i przekonuje swojego kumpla-mrówkę-żołnierza, aby zamienił się z nim miejscami.
"Wszystkie stare noże" (All the Old Knives) - Kiedy CIA odkrywa, że jeden z jej agentów ujawnił informacje, które kosztowały życie 100 osób, Henry Pelham zostaje wyznaczony do odnalezienia kreta.
"Alleluja" (Allelujah) - Kiedy oddziałowi geriatrycznemu w małym szpitalu w Yorkshire grozi zamknięcie z powodu cięć, dyrekcja placówki postanawia działać.
"Ben-Hur" - Epicka historia Judy Ben-Hura, księcia fałszywie oskarżonego o zdradę stanu przez swojego przybranego brata.
"Fargo" - Sprzedawca samochodów Jerry potrzebuje szybko pieniędzy. Postanawia sfingować porwanie swojej żony, jednak nie wszystko idzie zgodnie z planem.
"Spider-Man: Homecoming" - Peter Parker, z pomocą swojego mentora Tony'ego Starka, musi stawić czoło niebezpiecznemu przestępcy.
"Dzikie łowy" (Hunt for the Wilderpeople) - Nieprzystosowany społecznie, pulchny trzynastolatek trafia do rodziny zastępczej na nowozelandzkiej prowincji.
"Autobiografia" (Autobiography) - Emerytowany generał ubiega się o stanowisko burmistrza, a jego młody asystent Rakib staje w jego obronie, kiedy plakat kandydata zostaje zniszczony.
"Blue Jean" - Jean, nauczycielka wychowania fizycznego, zmuszona jest prowadzić podwójne życie w Wielkiej Brytanii lat 80 XX wieku.
"Cicha dziewczyna" (Quiet Girl) - Cicha dziewczyna z dysfunkcyjnej rodziny zostaje wysłana na lato do krewnych. Rozkwita pod ich opieką, ale także odkrywa rodzinne tajemnice.
"Hotel Transylwania" (Hotel Transylvania) - Książę Drakula chce uczcić sto osiemnaste urodziny córki wystawną imprezą dla najbliższych przyjaciół. Przyjęcie zakłóca przybycie nieproszonego gościa - zwykłego śmiertelnika.
"Hotel Transylwania 2" (Hotel Transylvania 2) - W drugiej części przebojowej animacji Dracula łączy siły z przyjaciółmi, by obudzić w swoim wnuku prawdziwego wampira.
"Hotel Transylwania 3" ( Hotel Transylvania 3: Summer Vacation) - Drak i jego kumple wracają, by wyruszyć na wakacje ekskluzywnym statkiem.
"Spider-Man: Uniwersum" (Spider-Man: Into the Spider-Verse) - Chłopak z Nowego Jorku odkrywa nagle, że jest Spider-Manem. Deszcz nagród - w tym Oscar dla najlepszego długometrażowego filmu animowanego.
"Jak owce między wilki" (Like Sheep Among Wolves) - Siostra i brat zostają wplątani po przeciwnych stronach barykady w napad: ona jako policjantka, on jako przestępca.
"Amok" - Dziwaczny wypadek odbiera Clyde'owi dziewczynę, urodę i spokojne usposobienie. Mężczyzna musi stawić czoła swojemu wewnętrznemu demonowi.
"Mazel brouk" - Pięć młodych kobiet urodzonych we Francji, ale o różnym pochodzeniu etnicznym i kulturowym, spotyka się na południu Francji na wieczorze panieńskim.
"Gazowa wróżka" (Tank Fairy) - Magiczna wróżka dostarcza gaz na szpilkach i ze zdrową porcją brokatu. Pewnego dnia jej przybycie zmienia życie dziesięcioletniego marzyciela.
"Cafe Marylin" - Popularny aktor odkrywa, że gospodarz spotkania, na które został zaproszony, ma identycznie brzmiący głos.
"Ostatnia szansa" (Last Chance) - 50-letni Dodi decyduje, że nadszedł czas, aby nauczyć się jeździć na longboardzie. Zaprzyjaźnia się z nastolatką, która zostaje jego nauczycielką.
"Magiczne pierniki" (Gingerbread Miracle) - Maya i Alex współpracują podczas Świąt Bożego Narodzenia, aby sprzedać meksykańską piekarnię jego wujka, która słynie z niezwykłych pierników.
"Książę Egiptu" (Prince of Egypt) - Epicka opowieść o dwóch braciach - władcy potężnego imperium i przywódcy swego ludu. Ich ostateczna konfrontacja na zawsze zmieni świat.
"Reedukacja Molly Singer" (The Re-Education of Molly Singer) - Aby ocalić swoją pracę, młoda prawniczka udaje się pod przykrywką na swoją macierzystą uczelnię, gdzie ma pomóc niezdarnemu synowi swojego szefa.
"W odwecie" (Outrage) - Elitarni przedstawiciele świata mediów i polityki zbierają się na przyjęciu, aby szybko zdać sobie sprawę, że wpadli w śmiertelną pułapkę.
"Mam elektryczne sny" (I Have Electric Dreams) - Eva to 16-latka o silnej woli, która mieszka z matką i młodszą siostrą, ale desperacko pragnie zamieszkać z ojcem-artystą.
"Ostatnie życzenie" (Runner) - Kiedy jej ojciec nagle umiera, 18-letni Haas musi spełnić ostatnie życzenie mężczyzny i pochować go w jego rodzinnym mieście w Illinois.
"Cóż za piękny dzień" (A Beautiful Day in the Neighborhood) - Oparta na faktach opowieść o przyjaźni dziennikarza Toma Junoda i Freda Rogersa, twórcy i gospodarza popularnego programu telewizyjnego dla dzieci.
"Kapitan Phillips" (Captain Phillips) - Wielowarstwowa opowieść o porwaniu amerykańskiego statku handlowego przez somalijskich piratów w 2009 roku. Dużo emocji plus sześć nominacji do Oscara.
"Filadelfia" (Philadelphia) - Tom Hanks jako chorujący na AIDS prawnik, który po zwolnieniu z pracy podaje do sądu swoich byłych pracodawców.
"Milczenie owiec" (The Silence of the Lambs) - Stażystka FBI zostaje wyznaczona przez przełożonego do przesłuchania uwięzionego kanibalistycznego psychopaty, Hannibala "Kanibala" Lectera
"Świąteczna magia dla każdego" (We Need a Little Christmas) - Kobieta stojąca przed swoimi pierwszymi Świętami Bożego Narodzenia jako owdowiała matka, zaczyna darzyć sympanią swoją nową sąsiadkę.
"Osiem gór" (The Eight Mountains) - Epicka opowieść o przyjaźni i samopoznania, której akcja rozgrywa się w zapierających dech w piersiach włoskich Alpach.
"Bar dobrych ludzi" (The Tender Bar) - J.R. to chłopiec bez ojca, dorastający w blasku baru, w którym barman, jego wujek Charlie, jest najbardziej kolorową postacią.
"Najpierw Strzelaj, potem zwiedzaj" (In Bruges) - Dwóch płatnych morderców zostaje odesłanych po nieudanej akcji do Belgii. Wraz z rozwojem wydarzeń bohaterowie przekonają się, że nie trafili tam przez przypadek.
"Ashkal" - Kiedy w opuszczonych, na wpół wykończonych apartamentowcach w północnym Tunisie zostaje znalezione spalone ciało, dwóch gliniarzy rozpoczyna śledztwo.
"Na słodko" (Sweet on You) - Miastowy chłopak czuje się rozdarty pomiędzy robieniem biznesu a szansą na miłość.
"Osiem gór" (Eight Mountains) - Epicka opowieść o przyjaźni i samopoznania, której akcja rozgrywa się w zapierających dech w piersiach włoskich Alpach.


DOKUMENT
"Morderstwo w Bostonie: Kulisy zbrodni" - Serial dokumentalny badający następstwa sprawy Stuarta, która doprowadziła do wybuchu napięć na tle rasowym w Bostonie.
"Piękne zdjęcie, cudowne życie" - Dokument HBO, w którym fotoreporterka wraca do domu, aby zbadać przestępstwa wykorzystywania seksualnego popełnione przez jej dziadka.
"Apolonia, Apolonia" - Przez 14 lat obraz śledzi rozwój artystyczny i osobisty młodej dziewczyny, która stała się fascynującą dojrzałą kobietą i szanowaną malarką.


Grudniowe nowości w HBO Max dzień po dniu (1 - 15 grudnia):

• 1 grudnia
Na planie XX, odc. 48
Zimowy monarcha, odc. 10
Zapach czasu, odc. 1 - 10
Mrówka Z
Wszystkie stare noże
Alleluja
Ben-Hur
Fargo
Spider-Man: Homecoming
Dzikie łowy
Autobiografia
Blue Jean
Cicha dziewczyna
Hotel Transylwania
Hotel Transylwania 2
Hotel Transylwania 3
Spider-Man: Uniwersum
Jak owce między wilki
Amok
Ivalu
Mazel brouk
Gazowa wróżka
Cafe Marylin
Ostatnia szansa

• 2 grudnia
Hero Inside, odc. 1 - 2
The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe V, odc. 3

• 4 grudnia
Aqua Teen Hunger Force XII, odc. 3
Pozłacany wiek II, odc. 6
Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem X, odc. 19
Rick i Morty VI, odc. 8
30 srebrników II, odc. 7

• 5 grudnia
Morderstwo w Bostonie: Kulisy zbrodni

• 6 grudnia
Piękne zdjęcie, cudowne życie

• 7 grudnia
Czuję Twój oddech, odc. 5 - 6
Boom Boom Bruno, odc. 1 - 6
Julia II, odc. 6
Rap Sh!t II, odc. 6
Bukmacher, odc. 3 - 4
Magiczne pierniki

• 8 grudnia
Zapach czasu, odc. 11 - 20
Na planie XX, odc. 49
Barbie Dreamhouse Challenge, odc. 1 - 4
Książę Egiptu
Reedukacja Molly Singer
W odwecie
Mam elektryczne sny
Ostatnie życzenie

• 9 grudnia
Meet the Batwheels, odc. 12
Batwheels: Holiday on Ice
Bugs Bunny Builders: Looneyburg Lights
Cóż za piękny dzień
Kapitan Phillips
Filadelfia

• 10 grudnia
Apolonia, Apolonia

• 11 grudnia
Moje przygody z Supermanem, odc. 1 - 2
Aqua Teen Hunger Force XII, odc. 4
Pozłacany wiek II, odc. 7
Przegląd Tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem X, odc. 20
Rick i Morty VII, odc. 9
30 srebrników II, odc. 8
Little Man Tate
Milczenie owiec

• 12 grudnia
Morderstwo w Bostonie: Kulisy zbrodni, odc. 2
Trees and Other Entanglements

• 14 grudnia
Dzieci zła, odc. 1 - 10
Julia II, odc. 7
Rap Sh!t II, odc. 7
Bukmacher, odc. 5 - 6
Świąteczna magia dla każdego

• 15 grudnia
Zapach czasu, odc. 21 - 30
Na planie XX, odc. 50
Barbie: Gwiezdna przygoda
Bar dobrych ludzi
Najpierw Strzelaj, potem zwiedzaj
Ashkal
Na słodko
Osiem gór

Polecamy