Łukasz Szewczyk05.12.2023 (16:34)1 komentarz

Polskie Radio Gwiazdka już nadaje

• Polskie Radio, jak co roku, w okresie przedświątecznym uruchamia specjalny kanał muzyczny z przebojami świątecznymi - Polskie Radio Gwiazdka
Polskie Radio Gwiazdka
Startuje Polskie Radio Gwiazdka - miejsce wypełnione wyłącznie świąteczną muzyką.
Słuchacze mogą liczyć na największe świąteczne klasyki, kolędy i pastorałki w tradycyjnych oraz awangardowych aranżacjach, ale także mnóstwo nowości. - Tegoroczne premiery - Cher, Michael Bolton, The Tenors, Seth McFarlane, Gregory Porter, Alanis Morisette, Hauser, a także czołówka artystów współczesnego country. Z kolei nasze polskie świąteczne przeboje odświeża Andrzej Piaseczny. Do tego tradycyjnie szykujemy kilka niespodzianek! - zapowiada Piotr Wawrowski z Informacyjnej Agencji Radiowej Polskiego Radia.

Polskie Radio Gwiazdka dostępne będzie od 6 grudnia w aplikacji mobilnej Polskie Radio (do pobrania za darmo w sklepach Google Play, AppStore i Huawei AppGallery), na stronie moje.polskieradio.pl oraz na kanale Polskiego Radia w serwisie YouTube.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Mogliby w dabie dać Gwiazdkę zamiast Radia Chopin w okresie okołoświątecznym. To miałoby sens tak jak RMF Classic emituje utwory świateczne.
 1  

Polecamy