Łukasz Szewczyk05.12.2023 (16:35)brak komentarzy

Magiczny koncert świąteczny rodziny Bocellich Polsacie

• W pierwszy dzień świąt widzowie Polsatu obejrzą koncert z najpopularniejszymi utworami bożonarodzeniowymi, który wykona światowej sławy tenor Andrea Bocelii wraz ze swoimi utalentowanymi dziećmi: synem Matteo i córką Viginią.
Mateo Bocelli / Fot. Materiały prasowe Polsatu
Mateo Bocelli / Fot. Materiały prasowe Polsatu
Wzruszający i pełen magicznych momentów koncert rodziny Bocellich to obowiązkowa pozycja wśród świątecznych hitów Polsatu. Widzowie przeniosą się w świat pełen melancholii i nastrojowej muzyki.
Słynna włoska rodzina zaśpiewa między innymi nastrojowe utwory tj. znane wszystkim "Feliz Navidad", "Joy To The World" czy chwytające za serce "Somewhere Over The Rainbow".

Andrea Bocelli to jeden z najsłynniejszych śpiewaków operowych na świecie, a jego głos rozpozna chyba każdy, kto choć raz usłyszał "Time to say goodbye" czy "Vivo per lei" (tłum.: "Żyję dla niej"). W ślady słynnego tenora poszli także jego dwaj synowie: Amos i Matteo oraz Virginia. Pierwszy z potomków jest znakomitym pianistą i akompaniatorem. Młodszy syn Matteo, podobnie jak jego ojciec, oczarowuje wspaniałym głosem. Muzyka towarzyszy również jedynej córce Andrei. Dziewczynka od najmłodszych lat śpiewa i gra na pianinie.

Koncert zostanie wyemitowany na antenie Polsatu w pierwszy dzień świąt (25 grudnia) o godzinie 19:20.

Polecamy