Łukasz Szewczyk06.12.2023 (9:08)brak komentarzy

Kinowy hit "Barbie" wkracza do HBO Max. Kiedy premiera? (wideo)

• Kolejny hit prosto z kina trafi do oferty HBO Max
• Świat Barbie to idealne miejsce, pełne idealnych mieszkańców. No, chyba że ktoś przeżywa akurat kryzys egzystencjalny w całej pełni. Albo jest Kenem.
Barbie w HBO Max / Fot. HBO Max
Barbie w HBO Max / Fot. HBO Max
Po wielu miesiącach oczekiwań, tuż przed świętami film "Barbie" zadebiutuje w ofercie platformy HBO Max. Jest to uwspółcześniona historia kultowej lalki. Obraz zapisał się w historii Warner Bros Pictures jako najbardziej dochodowy film w reżyserii kobiety.
Babrieland to bajkowa kraina, w której każda Barbie odnosi niesamowite sukcesy, wiodąc bajkowe życie pełne zabawy, brokatu i pięknych kreacji! Nieodłącznym elementem codzienności każdej lalki jest radość i tocząca się dookoła niej egzystencja w cukierkowym świecie pozbawionym zmartwień. Wszystko zmienia się kiedy stereotypowa Barbie doświadcza pierwszych sennych koszmarów, które stopniowo przeradzają się w egzystencjalny kryzys...

W filmie zobaczymy nominowaną do Oscara Margot Robbie i Ryanem Goslingiem w rolach Barbie i Kena. Obok nich występują także America Ferrera, Kate McKinnon, Issa Rae, Rhea Perlman i Will Ferrell. W pozostałych rolach grają Michael Cera, Ariana Greenblatt, Ana Cruz Kayne, Emma Mackey, Hari Nef, Alexandra Shipp, Kingsley Ben-Adir, Simu Liu, Ncuti Gatwa, Scott Evans, Jamie Demetriou, Connor Swindells, Sharon Rooney, Nicola Coughlan, Ritu Arya i laureatka Oscara Helen Mirren.

Greta Gerwig wyreżyserowała "Barbie" na podstawie scenariusza, który stworzyła we współpracy z Noah Baumbachą. Inspiracją jest lalka Barbie firmy Mattel. Producentami filmu są David Heyman, Margot Robbie, Tom Ackerley i Robbie Brenner.Film "Barbie" na platformie HBO Max dostępny będzie od 15 grudnia 2023 roku.

Polecamy