Łukasz Szewczyk09.02.2024 (19:00)brak komentarzy

Premiera nowego serialu Canal+. "Kiedy ślub?" (wideo)

• Canal+ rozpoczyna emisję nowego serialu "Kiedy Ślub"
• Nowa produkcja, napisana przez 30-latków, porusza problemy 30-latków
Nowy serial Canal+  "Kiedy ślub?"
Serial "Kiedy ślub?" opowiada o parze, Wandzie i Tośku, która po 13 latach spędzonych razem podejmuje decyzję o oddzielnym życiu. Choć większość wspomnień dorosłego życia zbudowali wspólnie, z czasem zaczynają się od siebie oddalać. Wanda rozpoczyna karierę psycholożki w korporacji, a Tosiek jako początkujący aktor, ima się różnych zajęć. Bohaterowie są ciągle razem, ale, jak szybko się okazuje, już dawno (przynajmniej w oczach Wandy) się od siebie oddalili. Są w końcu zupełnie różni.
W głównych bohaterów 8-odcinkowego serialu wcielają się Maria Dębska i Eryk Kulm jr. W pozostałych rolach zobaczymy Macieja Musiała, Magdalenę Popławską, Maszę Wągrocką, Kamila Szeptyckiego, Magdalenę Żak, Izę Kunę, Katarzynę Domalewską, Matyldę Damięcką, Seta Sjöstranda, Wojciecha Zielińskiego, Kamilę Urzędowską, Tomasza Mechowickiego i Szymona Majchrzaka.


Reżyserami serialu są Piotr Domalewski i Łukasz Ostalski. Scenariusz stworzył duet Katarzyna Wiśniowska i Marek Baranowski. Za zdjęcia odpowiedzialny jest Jakub Stolecki, za kostiumy Kalina Lach, za charakteryzację Kinga Krulikowska, a za muzykę Marcin Macuk. Producentkami ze strony Canal+ są Beata Ryczkowska i Agnieszka Ptaszyńska-Bochniak, a producentem wykonawczym Akson Studio - Michał Kwieciński.Emisja premierowych odcinków serialu "Kiedy Ślub?" w piątki o godz 23.00 (od 9 lutego) na antenie Canal+ Premium. Serial dostępny jest także w serwisie Canal+ Online.