Łukasz Szewczyk28.02.2024 (15:01)brak komentarzy

Francuski serial "Jeszcze będzie dobrze" w Disney+

• Jak nieoczekiwane sytuacje potrafią zmienić relacje rodzinne?
• Odpowiedź na to pytanie do odkrycia w oryginalnej francuskiej serii, którą można już oglądać na platformie Disney+.
"Jeszcze będzie dobrze"
"Jeszcze będzie dobrze" to 8-odcinkowy komediodramat z Virginie Efirą, Nicole Garcią i Sarą Giraudeau. Ten wciągający serial zanurza widzów w codziennym życiu rodziny pogrążonej w chaosie i stawiającej czoła wielu wyzwaniom.
Rodzina Vasseur to rodzina jak każda inna, ma swoje gwiazdy i czarne owce. Wszyscy są przyzwyczajeni do wspólnych spotkań urodzinowych, świątecznych czy tych z okazji występów artystycznych dzieci. Spotkaniom towarzyszy śmiech, ale także dyskomfort i rywalizacja, burząca łączące ich więzi. Pomimo trudności wszyscy jednak wierzą, że jeszcze będzie dobrze, bo tak przecież wygląda rodzinna normalność.

Oparta na prawdziwych wydarzeniach seria "Jeszcze będzie dobrze" została stworzona przez Camille de Castelnau, współautorkę "Le Bureau des Légendes". W zespole scenarzystów Camille de Castelnau znaleźli się także: Gaëlle Bellan ("La Promesse", "Engrenages", "Le Bureau des Légendes"), Benjamin Adam ("L'Opéra", "Paris Police 1900") i Christophe Régin ("La Surface de Réparation"). Camille de Castelnau jest także showrunnerką i współproducentką serialu.

Do produkcji zaangażowano obsadę, która jest rzadko spotykana we francuskich serialach, w tym Virginię Efirę, Nicole Garcię i Sarę Giraudeau. W pozostałe role pierwszoplanowe wcielili się Bernard Le Coq, Aliocha Schneider, Eduardo Noriega, Yannik Landrein, Mehdi Nebbou i Angèle Romeo.

Pierwsze dwa odcinki wyreżyserował Eric Rochant ("Le Bureau des Légendes", "Les Patriotes", "Un Monde sans Pitié"), a za reżyserię kolejnych odpowiadają Xavier Legrand ("Jusqu'à la garde"), Cathy Verney ("Vernon Subutex") i Audrey Estrougo ("Suprêmes").

Koproducentami "Jeszcze będzie dobrze" są: Maui Entertainment, Federation Studio i Petit Ermitage Production.