Łukasz Szewczyk02.03.2024 (11:44)8 komentarzy

Polsat SuperHit Festiwal 2024. Polskie przeboje, jubileusze, bez kabaretów

• Telewizja Polsat zapowiada nową edycję Polsat SuperHit Festiwal 2024
• Impreza odbędzie się w ostatni weekend maja tradycyjnie w Polsacie
• Sceną zawładną polscy muzycy, w tym sezonie zabraknie wieczoru kabaretowego
Polsat SuperHit Festiwal
24 i 25 maja 2024 roku w Sopocie znowu będzie rozbrzmiewać polska muzyka. Na scenie wystąpią wykonawcy, którzy w ubiegłym roku sprzedali najwięcej płyt oraz ci, których przeboje królowały we wszystkich rozgłośniach radiowych, wśród nich: Doda, Smolasty, Blanka, Margaret, Lanberry&Tribbs, Dawid Kwiatkowski, Roxie Węgiel i inni wspaniali artyści.
Podczas festiwalu nie zabraknie również niezwykłych jubileuszy pełnych emocji oraz wzruszających duetów. W tym roku w Sopocie świętować będzie między innymi Golec uOrkiestra, z którymi "na góralską nutę" zaśpiewa zaskakująca plejada gości: Kuba Badach, Cleo, Enej, Gromee i inni. Będziemy również celebrować "Dwudziestkę" króla disco Danzela. W kolejnym jubileuszu usłyszymy piosenki Majki Jeżowskiej, które kochają dzieci od 5 do 105 lat, w specjalnym rockowym wykonaniu. Wielkim wydarzeniem będzie także jubileusz 30-lecia na scenie Andrzeja Piasecznego.

Na widzów czeka również sentymentalna podróż w przeszłość - specjalna część koncertu poświęcona artystom, którzy zadebiutowali w Polsacie. Wśród nich Ania Dąbrowska, zespół Zakopower, Kuba Badach czy Enej, który rozpoczął swoją karierę dzięki zwycięstwu w programie "Must be the Music. Tylko muzyka" oraz inni wspaniali artyści.

To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ zwieńczeniem festiwalu będzie koncert "Wodecki Twist" z udziałem najmłodszej generacji artystów tj. Mery Spolsky, Wiktor Dyduła, Natalia i Paulina Przybysz oraz inni. Fani mogli podziwiać to widowisko w Krakowie podczas Wodecki Fest oraz w ramach ubiegłorocznej trasy Męskie Granie, a widzowie Polsatu obejrzą ten koncert na żywo już w sobotę 25 maja.

Komentarze (1 - 8 z 8)

bez kabaretu to nie ten sam festiwal

Szkoda....
 12  
Bez kabaretow, bo komuna wrocila i nie wolno sie smiac z obecnej wladzy czyli tuska, kolodziejczaka, holowni i innych z tego cyrku. Macie ta swoja "wolnosc"..
 6  
Kabaret mamy na Wiejskiej od 15.10 :)
 4  
Kabaret mieliśmy przez 8 lat na Wiejskiej ,teraz potrzeba jeszcze trochę cierpliwości aż ci co przeszkadzają w końcu odejdą.
 2  
Jest dokładnie na odwrót - jesienią, tuż przed upadkiem Kaczyzmu, Polsat zaczął zdejmować programy live i usuwać z archiwum kabarety śmiejące się z ***. Efekt widzimy - środowisko kabaretowe bojkotuje Pana Solorza-Żaka. Jak potrzebujesz odświeżenia pamięci to wpisz sobie w google trzy słowa: Polsat, kabarety, cenzura.
 9  
Skąd oni wezmą kabarety które chciały by w Polsacie wystąpić? Chyba jakieś nikomu nie znane by się zgodziły.
Najlepsze kabarety nie zadają się już z Polsatem, a reszty nikt by nie oglądał.
 3  
A to niby dlaczego? Przecież przez 8 lat kabarety dosłownie wyszydzały PiS, Prezydenta. Przecież wszystkie skecze i kabaretony to jedna wielka napinka z PiSu, czasem przekraczająca już granice. To był istny hejt momentami. I jak PO przejęła władze, to kabarety zostały wycofane, bo z PO, Hołowni, Lewicy itd śmiać się nie wolno. Jakoś przez 8 lat mogli robić "skecze" polityczne a teraz co?
 2  
Ludzie to oglądali bo były kabarety a bez to nie ma co to nie to samo
 1