Łukasz Szewczyk27.05.2024 (14:16)brak komentarzy

"Pogromcy duchów" zawitają w czerwcu do Stopklatki

• Stopklatka zaprasza wszystkich fanów komedii z dreszczykiem emocji w tle, do wspólnego przeżywania niezapomnianych przygód trzech doktorów parapsychologii.
• Stacja przygotowała dla widzów dwie części kultowego filmu "Pogromcy duchów",
"Pogromcy duchów"
Pierwsza część "Pogromców duchów" pojawi się na antenie Stopklatki już 9 czerwca o godzinie 20:00. Ta kultowa komedia w reżyserii Ivana Reitmana, z udziałem takich gwiazd jak Bill Murray, Dan Aykroyd czy Harold Ramis, zdobyła serca widzów na całym świecie swoją unikalną mieszanką humoru, akcji i zjawisk paranormalnych. Film opowiada historię grupy naukowców, którzy po utracie pracy na uniwersytecie postanawiają otworzyć własną firmę zajmującą się... zwalczaniem i łapaniem duchów. Ich przygody w walce z siłami nadprzyrodzonymi przeszły do historii kina, a niezapomniane dialogi i efekty specjalne wciąż zachwycają nowe pokolenia widzów.
Tydzień później, czyli 16 czerwca o godzinie 20:00, na antenie Stopklatki zostanie wyemitowana kontynuacja przygód trójki nowojorskich pogromców duchów. Bohaterowie ponownie staną przed wyzwaniem ratowania Nowego Jorku przed inwazją złych mocy z zaświatów. W tej części pojawi się również nowa, niezapomniana postać - Vigo, duch czarnoksiężnika, który pragnie powrócić do świata żywych. Reżyseria Ivana Reitmana i scenariusz napisany przez Dana Aykroyda i Harolda Ramisa gwarantują doskonałą rozrywkę i mnóstwo śmiechu.