Polityka prywatności

 1. Właścicielem, Wydawcą i administratorem danych osobowych jest Fundacja Startup School, z siedzibą przy al. Armii Krajowej 80, 35-307 Rzeszów, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII wydział Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 0000339644 , NIP: 813-360-34-11, REGON: 180486840
 2. Rejestracja w serwisie Media2.pl jest bezpłatna. Dane wymagane do rejestracji (nazwa użytkownika, adres e-mail) uzyskiwane są z serwisu Facebook za zgodą Użytkownika.
 3. Dane Użytkownika zebrane podczas rejestracji nie są przekazywane przez Adminstratora osobom trzecim. Redakcja Media2.pl zastrzega jednak, że w przypadku podejrzenia o popełnieniu przestępstwa, Wydawca może udostępnić dane odpowiednim organom państwowym, gdy przedstawią one odpowiedni nakaz sądu, zgodny z obowiązującym w Polsce prawem.
 4. W czasie korzystania z Serwisów Fundacji Startup School Użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych danych osobowych poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza. Dane, mogą być niezbędne do prawidłowego działania Serwisów. Nie podanie wymaganych danych może skutkować zablokowaniem funkcji, których dotyczą.
 5. Serwis Media2.pl zapewnia Użytkownikom możliwość wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania. Dane te mogą zostać w każdej chwili usunięte przez Użytkownika.
 6. Dane użytkownika, przede wszystkim adres e-mail, mogą być przetwarzane przez podmioty trzecie współpracujące z Fundacją Startup School wyłącznie w przypadku udzielenia zgody przez Użytkownika. Zgodę Użytkownik może wycofać w każdej chwili. Dane przetwarzane są głównie w celu wyświetlania/przesyłania spersonalizowanych reklam.
 7. Dane osobowe podane podczas publikowania komentarzy (zawarte w treści komentarza, podpisie lub adresie e-mail) pod artykułami oraz postów na Forum dyskusyjnym mogą być dostępne dla wszystkich Użytkowników. Media2.pl nie ma możliwości zabezpieczenia tych danych przed osobami prywatnymi lub firmami, które wykorzystają je do przesyłania nieokreślonych informacji, dlatego dane te nie podlegają Polityce prywatności.
 8. Wydawca oraz Redakcja nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych pod artykułami, a także treści publikowanych przez użytkowników na forum dyskusyjnym.
 9. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści niezgodnych z prawem, naruszających podstawowe zasady współżycia społecznego, wulgarnych, a także do blokowania użytkowników rozpowszechniających takie treści, bez uprzedniego kontaktu z użytkownikiem. Każdy użytkownik ma możliwość raportowania do Redakcji komentarzy i wpisów na forum niezgodnych z powyższymi zasadami.
 10. Odbiorcą informacji z plików cookie jest Google LLC, Spolecznosci.pl sp. z o.o., oraz spółki zlecające tym podmiotom realizację kampanii reklamowej, a także podmioty badające i zliczające tę kampanię. Dane te mogą zostać udostępnione na rzecz partnerów handlowych wymienionych podmiotów.
 11. Powyższa Polityka prywatności wchodzi w życie dnia 25 maja 2018 roku i obowiązuje do odwołania.
 12. Brak akceptacji Polityki prywatności oznacza brak możliwości pełnego korzystania z konta.