Łukasz Szewczyk18.01.2021 (11:58)brak komentarzy

Nowy sezon "Ukrytej prawdy" na Playerze

• "Ukryta prawda" to historie rodzinnych konfliktów, począwszy od tych najmniejszych po najbardziej dramatyczne. Tajemnice, zdrady i często nieoczywiste rozstrzygnięcia. Z jakimi problemami zmierzą się bohaterowie?
• Od teraz nowy sezon serialu premierowo wyłącznie w Playerze
Ukryta prawa
W jednym z odcinków zgłębimy się w losy 25-letniego Maćka, który mieszka z rodzicami w niewielkiej miejscowości pod Warszawą. Wspólnie z bratem Irkiem pracują w firmie budowlanej ojca. Dzięki wychowaniu w zamożnej rodzinie Maciek nigdy nie musiał martwić się o pieniądze, jednak od środka zżera go zazdrość o szwagierkę Klaudię. Atrakcyjna dziewczyna z oczywistych względów jest poza jego zasięgiem, z czym chłopak nie może się pogodzić. Stara się też nie zdradzić przed nikim skrywanych uczuć. Jednak pewnego dnia nie wytrzyma i ośmielony alkoholem wyznaje Klaudii miłość. Następnego dnia będzie jest zestresowany, że doprowadził tym samym do rodzinnego skandalu. Okaże się, że Klaudia zachowała dyskrecję. Co więcej, dziewczyna zacznie go uwodzić.
Poznamy też historię 18-letniej Julii, która właśnie urodziła córkę. Wcześniej rozstała się z Darkiem - jej ojcem, który chciał pozbyć się ciąży. Również rodzice nastolatki namawiali ją na aborcję, a później na sprzedaż dziecka bezdzietnej parze. 18-latka dla dobra dziewczynki postanawia zostawić ją w szpitalu zaraz po porodzie. Ma sześć tygodni na zmianę zdania. Mija kilka dni od wyjścia Julii ze szpitala. Niespodziewanie skontaktuje się z nią jej były chłopak. Przemyśli sobie wszystko i zeche, by byli rodziną. Julia początkowo nieufna, przekona się z czasem, że może liczyć na Darka. Namawiana przez niego zabierze swoją córeczkę z rodziny zastępczej, do której tymczasowo trafiła. Niespodziewanie mężczyzna zniknie tak szybko, jak się pojawił...

Wśród bohaterów nowych odcinków znajdzie się także 49-letni Bartosz. Wracając do domu zobaczy, jak radiowóz zabiera jego żonę Katarzynę. Okaże się, że kobieta potrąciła chłopca i zbiegła z miejsca wypadku. Zszokowany Bartosz będzie musiał zająć się nastoletnimi dziećmi i domem. O ile córka nie sprawia mu większych problemów, to zupełnie nie potrafi porozumieć się z synem, który chodził do klasy z ofiarą wypadku. Bartosz poprosi o pomoc teściową, ale kobieta, zamiast go odciążyć w obowiązkach, obwinia go o nieracjonalne zachowanie Katarzyny. Dodatkowo mężczyzna padnie ofiarą ostracyzmu - sąsiedzi będą wściekli, że jego żona zabiła dziecko z osiedla.

Premierowa seria "Ukrytej prawdy" trafi do biblioteki Playera w poniedziałek 18 stycznia 2021 roku. Kolejne odcinki będą udostępniane od poniedziałku do piątku.