Łukasz Szewczyk20.01.2021 (18:45)1 komentarz

Nowy film Patryka Vegi "Pętla" dostępny na platformach VOD. Zwiastun bez cenzury (wideo)

• Antoni Królikowski, Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski w filmowym hicie o jednej z największych afer ostatnich lat
• Najnowsza produkcja Patryka Vegi "Pętla" jest już dostępna na polskich platformach VOD
Plakat filmu "Pętla" / Fot. materiały prasowe
Plakat filmu "Pętla" / Fot. materiały prasowe
Autor filmowych bestsellerów, królów box office i najgłośniejszych produkcji sezonu powraca z nowym tytułem. W "Pętli" Patryk Vega przedstawia kulisy kryminalno-seksualnego skandalu, w którym brali udział przedstawiciele służb specjalnych, celebryci, sportowcy, biznesmeni, policjanci, duchowni i politycy z pierwszych stron gazet. Tą produkcją twórca nawiązuje do swojego ulubionego gatunku, mocnego kina pokroju "Pitbulla" i "Służb specjalnych", które dały mu sławę i status najpopularniejszego reżysera w kraju. Odwołuje się także do swoich korzeni - kina dokumentalnego. Do pracy nad "Pętlą" Vega zdobył nagrania z domów publicznych, zarejestrowane ukrytymi kamerami. Rozpoczął także współpracę ze wszystkimi uczestnikami tzw. "afery podkarpackiej", między innymi zamieszanym w sprawę oficerem Centralnego Biura Śledczego Policji, właścicielami nocnych klubów - bliźniakami z Ukrainy i rodziną zmarłego boksera Cygana, którzy stali się bohaterami dokumentalnych nagrań publikowanych w mediach społecznościowych filmowca.
Pozorny zbieg okoliczności łączy losy policjanta Daniela (Antoni Królikowski) oraz dwóch braci bliźniaków z Ukrainy. Dzięki informacjom uzyskanym od Żeni i Alexa oraz ich kontaktom z lokalnym półświatkiem, młody stróż prawa szybko awansuje i zostaje oficerem Centralnego Biura Śledczego. Wkrótce pod płaszczykiem działań policyjnych przejmuje kontrolę nad znanym domem publicznym i zaczyna eliminować konkurencję sutenerów na Podkarpaciu. Z czasem zyskując coraz większe wpływy i tocząc przewrotną grę z gangsterami i własnymi przełożonymi, tworzy ekskluzywne miejsce, gdzie z gwarancją pełnej dyskrecji można uprawiać seks z dziewczynami z "górnej półki". W rzeczywistości jednak we wszystkich pokojach zamontowane zostają ukryte kamery, a Daniel i bliźniacy zbierają kompromitujące materiały na bywalców lokalu - prominentnych polityków, duchownych i przedstawicieli show-biznesu, by ich szantażować. Wystarczy jednak chwila nieuwagi, by oficer CBŚP z łowcy zamienił się w zwierzynę, której głowy pragną zarówno polskie służby specjalne, jak i rosyjski wywiad.


Film "Pętla" dostępny będzie od 20 stycznia 2021 roku na platformach: Player, Canal+, NC+ Go, Premiery CANAL+, VoD.pl, Ipla, Cyfrowy Polsat, Orange, Play, UPC, Multimedia Polska, Vectra, Rakuten, Netia, Inea, Toya.

"Pętla" - zwiastun reżyserski bez cenzury

Komentarze (1 - 1 z 1)

Widać producentom tego czegoś pasuje plakat rodem z filmów klasy C, D, ..... Ale po tym zwiastunie to chyba jeszcze dalej.
 2