Łukasz Szewczyk02.08.2021 (11:37)11 komentarzy

Canal+ Online łączy ofertę z Netflixiem

• Od poniedziałku (2 sierpnia 2021 roku) na rynku dostępna jest wspólna oferta Canal+ Online i Netflix
• To pierwsza w Polsce współpraca wprowadzająca na rynek ofertę Netflix połączoną z ofertą innego serwisu streamingowego
Canal+ z Netflixem
- Strategią Canal+ jest bycie agregatorem treści. Współpracę z Netflixem zaczęliśmy od wspólnej oferty dla klientów telewizji satelitarnej, a dziś rozszerzamy ją na pole naszego serwisu online. Dzięki tej kooperacji dajemy klientowi najlepszą ofertę w najkorzystniejszej cenie - przekonuje Edyta Sadowska, Prezes Zarządu i Dyrektor Generalna Canal+ w Polsce.
Canal+ Online to serwis streamingowy będący połączeniem unikalnych seriali i filmów na życzenie oraz informacji i sportu na żywo. Za dostęp do oferty można płacić w miesięcznym modelu subskrypcyjnym, korzystać na wielu urządzeniach i odtwarzać treści w dwóch streamach jednocześnie. Od dzisiaj Canal+ Online można subskrybować razem z Netflix w jednym pakiecie. Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych. Oferuje wiele gatunków filmów, seriali i programów, takich jak "Wiedźmin", "Stranger Things", "Dom z Papieru" czy "Irlandczyk", dostępnych w różnych wersjach językowych.

- To kolejny etap strategicznej współpracy Netflix z Canal+ Polska, którą rozpoczęliśmy już w 2019 roku, a dzisiaj rozszerzamy ją o Canal+ Online. Dzięki naszemu partnerstwu zaoferujemy polskim widzom Canal+ jeszcze bogatszy dostęp do ich ulubionych seriali, filmów oraz wyjątkowych tytułów dla najmłodszych z unikalnej biblioteki Netflix. Tym samym stworzyliśmy na polskim rynku jedyną w swoim rodzaju ofertę online z dostępem do najlepszych filmów, seriali i transmisji sportowych - dodaje Maja Porczyńska, Head of Business Development and Strategic Partnerships in CEE.

Dzięki tej ofercie subskrybenci Canal+ Online, w ramach jednej opłaty, będą mieli dostęp do najlepszych seriali i filmów Canal+, sportu na żywo, publicystyki oraz do oferty Netflix. W ofercie znajdują się zarówno seriale takie jak dwa sezony "Rojsta" i pierwszy sezon "Sexify" na Netflix, jak i również "Król", "Klangor", dwa sezony "Kruka" na Canal+ Online oraz wybitne filmy - m.in. "Boże Ciało", "Sala samobójców. Hejter", "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa".

Ofertę Canal+ i Netflix będzie można zasubskrybować w Polsce w ramach jednego pakietu, w którym znajdzie się m.in., dostęp do Netflix i wszystkich jego produkcji, dostęp do międzynarodowych i polskich hitów prosto z kina, dostępnych dzięki umowom dystrybucyjnym Canal+, wszystkich produkcji oryginalnych Canal+ (seriali, filmów, dokumentów, programów lifestyle'owych) oraz sportu na żywo (m.in. PKO BP Ekstraklasa, Premier League (liga angielska), LaLiga Santander (liga hiszpańska), Ligue 1 Uber Eats (liga francuska), turnieje tenisowe WTA (mecze m.in. Igi Świątek) i NBA), a także 10. kanałów z rodziny Canal+, w tym do kanału Canal+ 4K Ultra HD.

Cena miesięcznej subskrypcji wyniesie 40 zł w pierwszym miesiącu oraz 65 zł w kolejnych.

Komentarze (1 - 10 z 11)

65 zł miesięcznie to praktycznie koszt tych serwisów osobno.... Zwłaszcza że Netflix można współdzielić i palić grosze. Co do oferty c+ to chętnie bym ją wziął ale niepotrzebnie jest połączona ze sportem. Mnie interesują jedynie filmy i seriale a sportu nie lubię i nie chcę za niego palić. Dlatego wziąłem HBO i netflixa.
 7  
Jak już to od wczoraj, z ciekawości po północy zrobiłem sobie przegląd serwisów player i c+ aby zobaczyć czy mają nowe promki na nowy miesiąc i ku mojemu zdziwieniu na c+ weszła opcja z netflix.
 13  
C+ i tak już upada po tym jak stracili prawa do ligi angielskiej na kolejne lata
 10  
słaby ruch. oferta zbyt droga.
osobno można to mieć znacznie taniej
 6  
martinkwit: Poproszę o link do oferty internetowej, aby mieć pakiet C+ i Netflix HD za mniej niż 65 zł miesięcznie. Dostęp internetowy bez podpisywania długich kontraktów.
 2  
@Panowski

Twoje oczekiwania idealnie spełnia Canal+Entry Film. Masz C+, Hbo i trochę innych rzeczy za 50 zł/mc. To oferta satelitarna, ale z osobnym dostępem C+Online.
 4  
Panowski co ty pieprzysz 43+40=83 (ceny bez zobowiązań) Pamiętaj też że w pierwszym miechu masz za 40,
sam C+ kosztuje 45 w C+O więc netflixa masz za 20 zł xD
 4  
C plus onlinie masz w zabce za darmo, tzn za kupno 4 piw. I tyle jest to warte
 0  
cena adekwatna do zawartości w/w serwisów. Jedni tracą masowo prawa sportowe, drudzy z seriali kręconych swego czasu wysokiej jakości, przeszli na kręcenie na ilość filmów klasy B
 0  
Tutaj też możecie się dzielić. Są dwa ekrany a profili można utworzyć 3-4
 0