Łukasz Szewczyk01.10.2020 (11:15)1 komentarz

Google Play Pass wchodzi do Polski. Aplikacje i gry bez reklam i zakupów w aplikacji

• Usługa Google Play Pass wchodzi do Polski i będzie dostępna ba urządzeniach z Androidem
• Dzięki niej użytkownicy mają dostęp do setek aplikacji i gier bez reklam i zakupów w aplikacji.
Google Play Pass wchodzi do Polski. Aplikacje i gry bez reklam i zakupów w aplikacji
Play Pass to usługa subskrypcyjna, która zapewnia dostęp do setek aplikacji i gier - bez reklam i zakupów w aplikacji. W kolekcji Play Pass użytkownicy znajdą setki tytułów - od gier, które pomogą im się zrelaksować, po aplikacje zwiększające produktywność. Ponadto ulubione klasyki, takie jak np. Sonic the Hedgehog, a także znane wszystkim tytuły m.in. Monument Valley, Terraria czy Star Wars: Knights of the Old Republic. Inne warte uwagi pozycje, to między innymi LIMBO, This War of Mine czy Teslagrad. Co miesiąc pojawiać się będą również kolejne aplikacje i gry - nowe wydania, takie jak Olo Loco i Bright Paw czy świetne tytuły - Dakka Squadron od Phosphor albo seria Worms od Team17, które pojawią się pod koniec tego roku.
Korzystanie z usługi można rozpocząć od miesięcznego okresu próbnego. Subskrypcję będzie można natomiast wykupić za 22,99 zł miesięcznie lub zaoszczędzić dzięki subskrypcji rocznej za 139,99 zł.

Podobnie jak w przypadku Biblioteki rodzinnej Google Play, administratorzy mogą udostępniać swoją subskrypcję Play Pass nawet pięciu innym członkom grupy rodzinnej
w Google. Każdy może korzystać z dostępu do Play Pass indywidualnie, więc to, co pobierają inni członkowie rodziny nie będzie miało wpływu na aktywność i doświadczenia każdego
z nich.

Aby ułatwić znalezienie wszystkich tych aplikacji i gier, dodana została również specjalna karta Play Pass dla subskrybentów. Aplikacje i gry Play Pass będzie można znaleźć także w Sklepie Play - wystarczy poszukać charakterystycznego "biletu" Play Pass. Wszystkie aplikacje i gry odnalezione na stronie głównej Play Pass lub oznaczone "biletem" w Sklepie Play będą całkowicie odblokowane w ramach subskrypcji.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Nie ma to jak okazjonalne zakupy aplikacji zamienić na abonamentową usługę.
Niedługo za możliwość ładowania telefonu w swoim domu będzie trzeba płacić dodatkowy abonament. Wywłaszczanie pełną parą.
 4