Łukasz Szewczyk19.11.2021 (10:29)14 komentarzy

UPC Polska poszerza zasięg usług

• UPC poszerza zasięg swoich cyfrowych usług o kolejne lokalizacje w Polsce.
UPC Polska poszerza zasięg usług
Dzięki współpracy z Tauronem, internet światłowodowy, telewizja 4K i usługi mobilne UPC dotrą do kolejnych ponad 100 tys. domostw w 132 gminach na terenie województw: dolnośląskiego, śląskiego i małopolskiego. Rozwój zasięgu umożliwiają wybudowane przez Tauron sieci światłowodowe w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC).
- W UPC stawiamy na zapewnienie klientom najwyższej jakości cyfrowych usług i doskonałej obsługi klienta. Dostarczamy najszybszy światłowodowy internet w Polsce, najlepszą rozrywkę w jakości 4K, usługi mobile, nowoczesne telewizory i smartfony - wszystko czego potrzebuje współczesna rodzina oraz biznes. Klienci doceniają najwyższą jakość i kompleksowość naszej oferty, dzięki czemu UPC jest najczęściej rekomendowanym operatorem na rynku. Cieszę się, że dzięki współpracy z Tauron z naszej oferty będą mogli skorzystać klienci w kolejnych lokalizacjach w Polsce - mówi Jarosław Helman, Ouf of Footprint Director

Komentarze (1 - 10 z 14)

Chyba pójdą do piachu, przez tragiczny inteenet
Wojciech Wojciechowski 19.11.2021 (23:04:41)
 9  
A kiedy wreszcie nowe kanały a przedewszystkim kanał ELEVEN SPORTS 4 HD to już zaczyna być po prostu szok żeby czekać na ten kanał tyle czasu a są mecze które są tylko na tym kanale płaci się za pełny pakiet MEGA SPORT więc chyba należy dodać ten kanał a nie robić klientów w C... A !!!!!!!
 3  
Co z tego jak ich światłowód osiąga upload max 50Mbit ????
 0  
Niestety internet nie działa jak powinien na 750 Mbps z abonamentu dostajemy zaledwie 175 Mbps, to jest jakaś kpina
 2  
Prawda,mam abonament internetowy 750 MB, płacę pełna sumę,a dostaje w porywach 120 ,a czasami nawet 230 MB.Upc ,przy tym bezczelnie mówi że z ich strony wszystko jest ok.Te prędkość uzyskuje na "kablu",nie wifi.Nie dają rady,po prostu.Byl servisant z ich "podkręconym"laptopem,uzyskał 2 razy "aż",420 MB.ciagle nici z 750 Mb,za które płacę. Dzwonił do swojego kolesia z serwisu UPC, pogadał sobie i stwierdził że średnia z doby jest ok i UPC jest ok.I tyle w temacie.,......,...Bezczelna Firma.
 7  
Jak macie gówniane dyski i słabe karty sieciowe to taki jest efekt. Ja mam w UPC 1000MB/s i po kablu wyciąga mi ok 930
 14  
Jasne, z tą ilością awarii to oni niech idą do piachu! Właśnie zmieniam na Netię.
 9  
Tylko Orange!
 12  
najpierw sprawdź sprzęt na którym korzystasz z ich internetu. Jesteś pewien, że da radę tą prędkośc odiberać? Chyba że mówisz o swoim smartfonie, który nie ma szans na taką prędkość.
Tylko najpierw sprawdź i potem stękaj, bo jak wezwiesz technika to zapłacisz za wizytę, bo po prostu masz sprzęt do dupy i to nie wina upca tylko twoja.
Aha, możesz to wszystko sprawdzić, wystarczy poczytać na stronach upc i w specyfikacji swojego sprzętu.
 5  
dokładnie!!!! Prosto i dosadnie. Ja mam huawei i ledwo setkę wyciąga, co nie ma w sumie znaczeniu bo net upc jest mega dobry no i to wina telefonu a nie upc.Na nowym kompie dell mam czasami nawet ponad prędkość z abonamentu.
 7