Łukasz Szewczyk02.12.2021 (20:25)18 komentarzy

Darmowy dostęp do Viaplay na święta dla abonentów UPC Polska

• Sieć UPC Polska przygotował dla obecnych klientów niespodziankę na święta
• Bezpłatny dostęp do platformy Viaplay.
Siedziba UPC
Viaplay to dostęp do międzynarodowych filmów i seriali, wśród których jest nowy sezon "Ford Boyard" czy odcinki "Szpitala New Amsterda", programów dla dzieci, a także sport premium na żywo. W tym Bundesliga, czy Premier League od sezonu 2022/23) i Formuła 1 (od 2023 roku). Już w najbliższy weekend, 4 grudnia o godzinie 18:30, klienci UPC będą mogli obejrzeć za pośrednictwem Viaplay klasyk Bundesligi, czyli mecz Borussia Dortmund - Bayern Monachium z udziałem niezrównanego Roberta Lewandowskiego. Nowością jest też dostęp do sportów walki federacji KSW, której najbliższa gala planowana jest na 18 grudnia.
Jak skorzystać z darmowego dostępu do Viaplay?
Klienci, którzy chcą poznać świat Viaplay i skorzystać z usługi, mogą zalogować się do swojego konta na moje.upc.pl i wybrać ofertę (w przypadku braku konta należy zarejestrować się na moje.upc.pl/rejestracja), a następnie klient otrzyma e-mail "Aktywuj swój Pakiet Viaplay w UPC", z informacjami jak zarejestrować się i zalogować do platformy Viaplay.

Bezpłatny dostęp trwać będzie do 9 stycznia 2022 roku. Co istotne, po 09.01.2022 dostęp w ramach bezpłatnego czasowego dostępu do Viaplay zostanie wyłączony. Nie jest wymagane żadne działanie po stronie klienta.

UPC Polska przygotowało również pakietowe oferty specjalne. Wybierając jeden z pakietów ze zobowiązaniem do końca grudnia 2022, Klient zyska nawet do czterech miesięcy bezpłatnego dostępu do Viaplay jak i pozostałych usług wchodzących w skład pakietu:
• Viaplay + Polsat Sport za 0 zł do końca marca 2022 r., potem 39,99 zł/mies.
• Viaplay + Polsat Sport GO za 0 zł do końca marca 2022 r., potem 39,99 zł/mies.
• Viaplay + Polsat Sport + ELEVEN za 0 zł do końca marca 2022 r., potem 49,99 zł/mies.
• Viaplay + Polsat Sport GO + ELEVEN GO za 0 zł do końca marca 2022 r., potem 49,99 zł/mies

Oferta dostępna dla klientów, którzy nie korzystają dotychczas z usługi. W zależności od usług już posiadanych przez klienta na koncie, portfolio dostępnych ofert może być różne.

Komentarze (1 - 10 z 18)

Fajna promocja. Szkoda że nie działa...
 5  
do krakud ja nie mam UPC ale z ciekawości czemu nie działa co to blef
 2  
Nie działa po tak fantastycznie przygotowali się. Na dzień dobry wyskakuje informacja,że jest problem i brak więcej informacji.
 7  
Mi dziala bez problemu.Jak teraz wszyscy klienci się chcą tam zalogować to takie sytuacje mogą występować. Cierpliwośći u was też zadziała.
 3  
Głowno burza wchodzę co dzień na stronę UPC a tam komunikat ... jutro będzie na pewno zenada
 4  
Dziś już 3 grudnia i dalej nie działa
 4  
UPC po raz kolejny serwuje pokaz amatorszczyzny ...

Jest nowa oferta, ale nie wiadomo dla kogo i za ile.
A jak wiadomo kto może korzystac - nie działa do odwołania.

Po przejęciu przez Play będzie tylko gorzej, będą wciskac komórki każdemu na siłę, a oferta TV będzie słaba jak nigdy dotąd ...

UPC = Ubogi Pakiet Catv
 0  
A wszedłeś później na Poczta mail i aktywowałeś link od UPC ?.Usługa normalnie działa,tylko trzeba potwierdzić maila i hasło
 0  
Kompromitacja UPC. Promocji jak nie było tak nie ma. Ciągle tylko komunikat że jest ogromne zainteresowanie i żeby spróbować jutro. Może robią to specjalnie żeby ludzie nie obejrzeli meczu Bayern-Bvb?? Na szczęście jeszcze tylko 2 miesiące umowy z tym operatorem, który robi sobie żarty ze swoich klientów.
 3  
WSZYSTKO DZIAŁA TYLKO LUDZIE NIE WĘDZĄ JAK ZROBIĆ
AKTYWACJE moim UPC I DLA TEGO PISZA ZE NIE DZIAŁA

U MNIE DZIAŁA OD 1 DNIA viaplay
 3