Łukasz Szewczyk05.05.2022 (15:12)brak komentarzy

Play: Internet domowy przez pół roku bez opłat. Telewizja z Canal+ Online i Viaplay

• Promocja dla obecnych i nowych klientów Play
• Internet domowy 600 Mb/s oraz 1 Gb/s w specjalnej promocji - 6 miesięcy za 0 zł
• Przedłużenie promocji na internet oraz telewizję Play Now TV z Canal+ na pół roku od Play
Internet domowy przez pół roku bez opłat
Play przygotował specjalną promocję na internet domowy. Od dzisiaj, przy wyborze Internetu stacjonarnego o prędkości 600 Mb/s lub światłowodowego o prędkości 600 Mb/s lub 1 Gb/s i wybraniu oferty na 24 miesiące, każdy klient otrzymuje rabat, dzięki któremu nie ponosi kosztów za wybrany pakiet przez pierwsze sześć miesięcy. Rabat naliczany jest automatycznie, a skorzystać z niego mogą zarówno osoby, które posiadają już usługi w Play, jak również nowi klienci.
Abonament za internet stacjonarny 600 Mb/s w Play dla obecnych klientów to 50 zł. Co więcej, uwzględniając przyznawany na pół roku rabat średnia cena za usługę zmniejsza się do jedyne 39 zł miesięcznie. Z kolei abonament za internet światłowodowy o prędkościach 600 Mb/s oraz 1 Gb/s wynosi odpowiednio 75 zł oraz 90 zł.

Osoby, które nie posiadają innych usług kontraktowych u fioletowego operatora również mogą skorzystać z tej promocji, natomiast ceny abonamentów za dostęp do sieci zaczynają się od 60 zł miesięcznie.

W przypadku obydwu ofert Play udostępnia swoim użytkownikom urządzenia gwarantujące stabilność oraz szybkość działania sieci domowej. W przypadku internetu stacjonarnego jest to router Technicolor CGA2121, natomiast przy światłowodowym - nowoczesny router Huawei K562 z Wi-Fi 6, zapewniający możliwość podłączenia nawet 64 urządzeń jednocześnie.

W momencie aktywacji usługi, obowiązuje jednorazowa opłata za instalację w kwocie 50 zł.

Telewizja i internet od Play już od 50 zł miesięcznie
Operator przygotował również niespodziankę - ciesząca się popularnością promocja obejmująca internet z telewizją Play Now TV, a do tego dostęp do sportowych emocji, filmów i seriali z Viaplay i Canal+ online zostaje przedłużona. Zestaw internetu stacjonarnego wraz z telewizją i dostępem do platform VOD można otrzymać w promocyjnej cenie od 50 zł miesięcznie. W ramach tego pakietu klient otrzymuje dostęp do serwisu Canal+ Online przez pół roku od Play oraz Viaplay w cenie abonamentu na 24 miesiące.

Informacje na temat dostępności oferty w danej lokalizacji oraz aktualnych promocji operatora znajdują się na stronie play.pl oraz w salonach sprzedaży.