Łukasz Szewczyk08.06.2022 (11:38)brak komentarzy

Drugi smartfon za 1 zł w Plusie

• Plus przygotował specjalną ofertę rodzinną.
• Klienci, którzy od 9 czerwca 2022 roku zdecydują się na ratalny zakup smartfona otrzymają drugi smartfon za symboliczną złotówkę.
• Dodatkowo opłata za drugi i kolejny abonament będzie wynosiła złotówkę miesięcznie przez rok.
W Plusie drugi smartfon OPPO za 1zł
W Plusie drugi smartfon OPPO za 1zł
W ofercie ratalnej OPPO Reno7 5G jest dostępny za 299 złotych na start i np. 36 rat po 72.22 złotych miesięcznie za sprzęt. Natomiast OPPO Reno7 Lite 5G można kupić za 199 złotych na start i np. 36 rat po 52,78 złotych miesięcznie. Klienci, którzy wybiorą jeden z tych modeli wraz z abonamentem mogą dobrać smartfon OPPO A16 jedynie za złotówkę.
W Plusie drugi smartfon Samsung za 1zł
W Plusie drugi smartfon Samsung za 1zł
Klienci mogą wybrać również Samsunga Galaxy S21 FE 5G w ofercie ratalnej za 349 złotych na start i np. 36 rat po 94,44 złotych miesięcznie za sprzęt. Przy zakupie urządzenia w ofercie z abonamentem, użytkownicy otrzymają smartfon Samsung Galaxy A03 za symboliczną złotówkę.

Dodatkowo klienci, którzy posiadają lub dokupią abonament, zapłacą pełną kwotę jedynie za pierwszy abonament, a kolejnych pięć otrzymają za symboliczną złotówkę miesięcznie i to przez cały rok.

Aby skorzystać z promocji należy mieć lub kupić abonament za minimum 44,90 złotych miesięcznie i dobrać kolejny abonament za minimum 55 złotych miesięcznie. Przy wyborze oferty z urządzeniem, klient otrzymuje rok abonamentu za 1 złoty miesięcznie. Natomiast klienci, którzy zdecydują się tylko na abonament telefoniczny zapłacą złotówkę miesięcznie przez pół roku.